Skocz do zawartości
Zares

Abonament a brak dokumentów (wyciąg, zaświadczenie, itp.)

Rekomendowane odpowiedzi

Zares

Chciałbym wziąć telefon na abonament w Orange, jednak mam dość nietypową sytuację.

Nowa praca, umowa zlecenie 3 miesiące

Nowy rachunek bankowy, zapłacony tylko jeden rachunek za Netię (764zł, w grudniu, za zaległośći, by zerwać umowę)

Legitymacja szkoły policealnej (nie studia)

Zaświadczenie o zatrudnieniu nie da radę, skoro na 3 miesiące jest, nie?

Ostatni normalny rachunek za Netię w sierpniu.

Nie da rady nic wykombinować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem w podobnej sytuacji ... Czasem wystarczy legitymacja szkolna ja dałem Indeks ( szkoła policealna prowadziła indeksy) w indeksie pisało wyraźnie że szkoła policealna tak i taka i spokojnie umowę podpisałem potem podczas przenoszenia numeru wystarczyło dać skan ostatniego rachunku zapłaconego oraz dowód zapłaty np wydruk z banku chyba że jest pieczątka Poczty że zapłacone by Orange wiedziało ze dane z indeksu są takie same jak na rachunku i w dowodzie. Nikt na początku się mnie nie pytał o zarobki itp. Więc jak Masz fakturę ostatnią na swoje imię nazwisko i chcesz mnieć umowę na siebie to powinno wystarczyć w zupełności. Jeżeli otrzymujesz jakąś kasę regularnie zasiłek, renta, czy coś to wystarczy z tej organizacji zaświadczenie ze masz w takiej kwocie i do tej daty ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fresz33

Nie wiem jak Orange ale w T-mobile przy samym abonamencie wystarczy dowód osobisty a z telefonem już umowa o pracę lub 3 ostatnie jakieś opłacone rachunki.

Naskrobane na SGS4 ☆ tapatalk☆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zares

No właśnie chodzi mi o umowę z telefonem, bo narzeczona nie ma, potrzebny na mus, a zakochana w Xpierii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedy brałem neostradę nie chcieli nic ode mnie , jakiś czas potem brałem telefon na abo i też nic nie chcieli :D kurier który przywiózł mi telefon był zdziwiony że chce mu dać kopie ostatniego rachunku za neta i twierdził że nie jest to potrzebne .. być może dlatego że miałem już u nich neostradę .. nie wiem jak to tam dokładnie działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zares

Byliśmy w salonie, pokazaliśmy to potwierdzenie z banku na 700 zł i dali nam :-) tylko potem powiedziała, że musimy jednak jej dosłać na maila fakturę... Narzeczona miała e-faktury na stronie Netii, ale jej usunęli konto, bo podpisała nową umowę. Na szczęście znalazła papierową fakturę za grudzień i poszło na maila.

Ciekawe czy jak byśmy nie dosłali, to czy miałaby jakieś problemy? musiałaby oddać telefon czy coś?

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi