Skocz do zawartości
HatefulEvil

MHL poszukiwanie akcesorium ogłaszam rozpoczętym.

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie dziwi mnie, że nie ma jeszcze tak ważnego tematu. Zakupiłem KABEL MHL HDTV HDMI ONY XPERIA Z1 Z Ultra + Pilot (3748388876) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje., dotarł z opóźnieniem - szajs nie działa przerywa, są zakłócenia i wgl szkoda gadać, byłem ciekaw bardzo jakie będzie miał zastosowanie pilot - działał tak, że bugował urządzenie i wyłączało się w /CIACH/ :E. Czy ktoś testował coś innego i jak się sprawdzało?

Notatka od Moderatora: karmel3
    wykrzyk.png No bez przesady z tymi słowami... Następnym razem będzie ostrzeżenie.
    Edytowane przez karmel3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pilot na smarttv? Nie czaje

EDIT: to napewno sie wiaze z posiadaniem sony smarttv - mam sony ale nie smart ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z pewnością chodzi o sterowanie pilotem smartphona kiedy ten podłączony jest do telewizora właśnie kablem mhl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    saleen

Za pomocą pilota (od TV) można sterować smartfonem, w niezbyt wygodny sposób ale zawsze. Działają przyciski play, pauza, wstecz itp co jest przydatne przy np. oglądaniu filmów.

Domyślne menu po podłączeniu telefonu w którym można sterować pilotem TV jest pokazane

PS

Nie trzeba mieć Sony Smart TV, Samsung też daje radę. Później przetestuję na LG który jest nieco mniej smart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rynkov

Ja polecam zakupy na chińskich stronach. DX lub Aliexpress. Na paczkę czekasz do 3 tygodni ale za kabel płacisz 30 zł a nie 150 jak kolega wyżej. Płatność zwykłą kartą posiadającą kod CCV. Bezpieczne zakupy i ogromna oszczędność. Kabel MHL używam od S3 później S4 i S4 Active, wszystkie kupione w Chinach i wszystkie działające. Jak bym miał każdy kupować po 150 zł to rachunek prosty :) W kieszeni mam ponad 500 zł oszczędności. To samo tyczy się stacji dokującej ,które na allegro zaczynają się od 80 zł a ja swoją kupiłem za 5 Euro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi