Skocz do zawartości
beton87

ROM [GT-I9100][4.4.4] OmniROM Official

Rekomendowane odpowiedzi

@arczi184

wylaczanie paska Google (o ile masz standardowy launcher Omni, tj. Launcher3)

przytrzymaj dluzej pulpit-ustawienia-odznacz Show Search Bar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184

Spróbujcie odpalić muzyke + gre 8 ball pool = nie da się grać bo co chwile słychać bzzzzyk jakby pamięć nie trybiła.

ewabem5 od roku wiem jak wywołać ustawienia programistyczne tylko nie wiedziałem gdzie szukać ART bo to dla mnie nowość ale dzięki za info przyda się innym urzytkownikom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie rom użytkuje od wczoraj i śmiga dobrze. Lagów brak, stabilny ;) Jedyne co może przeszkadzać ludziom, którzy nie znają j.angielskiego to wszystkie opcje nie są spolszczone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184

Elwis95 tyle to już wywnioskowaliśmy. Następnym razem przeczytaj posty i wnieś coś nowego a nie dublujesz stwierdzenia.

Testowałem teraz jeden z karneli bln i opcja ta działa jak należy. Linka nie podaje bo łatwo odszukać przez wujka google

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ozz

Chyba jestem ślepy, bo nie mogę kernela znaleźć. Możesz zapodać linka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy wejsc na XDA developers i tam dzial naszego telefonu i jest wszystko jak na tacy tyle ze po ang. Prosze tu libk do tematu z kernelem autora GustavoS forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2222843 dzialam na nim juz dluzszy czas i jest super. Stabilnie i szybko + BLN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szem0

a ja mam pytanie

przy cm11 pisał autor żeby nie używać TitanumBackup tu tak samo jest żeby lepiej nie używać?

a co np z MyBackupPro działa czy też nie używać jak TB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testujac omni od infected Titanium backup dziala bardzo dobrze. Nie wiem jak jest tutaj ale pewnie podobnie. Przywracam tylko normapne apki bo systemowych nie probowalem. Z ART tez dziala najnowsza wersja titanium backup.

A mam pytanie jak ten oficialny rom OMNI dziala i czy ma takie same zmiany jak rom OMNI od infected? Czy jest kompilowany jeszcze inaczej np ma mniej zmian?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184

xfreemanx mam launcher Omni, tj. Launcher3 przytrzymuje - wchodze w ustawienia a tam nie ma tego a by byłączyć ten pasek chyba że pomyliłeś z google now? bo to mam wyłączone.

Koledzy OZZ i 19420082009 czy w czy w waszych karnelach jest SWAP?? ja uzywam standardowego karnela bo BLN nie jest mi potrzebne ale SWAP potrzebuję. Poza tym u Mnie z baterią 2000mAh nie najlepiej bo w ciągu 2.5godz rozładowała się do wartości 30% gdzie wyświetlacz = 1 godzina a oprócztego nie włączałem żadnej aplikacji poza sms. Wiem że pierwsze 2 dni tel się stabilizuję - układa ale bez przesady nawet wyciągnięcie baterii nie pomogło (nie używam ART)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi