Skocz do zawartości
beton87

ROM [GT-I9100][4.4.4] OmniROM Official

Rekomendowane odpowiedzi

ozz

U mnie chyba nie ma, ale nie jestem pewien. Może jakaś podpowiedź gdzie/jak to sprawdzić? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@arczi184

3) brak panelu konfiguracyjnego na starcie (więc system załącza się od razu bez zbędnych ceregieli a ustawianie wifi czy kont możemy dokonać później)

To dlatego że nie wgrałeś gapps na początku.

Dodałem informacje o niekompletnych tłumaczeniach do OP. U mnie drenaż baterii nie występuje póki co, ale dam mu parę dni.

Kolory dają po oczach po przesiadce z CM - nasycenie jest na maxa jak w stocku. Jest już chyba wszystko czego mi brakowało parę tygodni temu z CM.

Jedyne co mnie irytuje to opóźnienie przy włączaniu/wyłączaniu danych mobilnych. Potrzebuje chwilę zanim załapie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swap jest. Wystarczy zainstalowac stweaks do konfiguracji kernela i tam wszystko ustawisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To u mnie z baterią dużo lepiej, bo wgrałem ROM to po pierwszym uruchomieniu miałem 60%, wszystko sobie konfigurowałem, potem sie bawiłem i jak sie rozładował to miałem 1,5h ekranu, 40 minut rozmów. Ekran na auto. System na ART, kernel stock.

EDIT:

Co do kolorów to ja własnie takie lubię. W CM były takie przygaszone jak na IPS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184

beton87 Masz racje bo nie wgrałem gapps. Co do kolorków też lubię nasycone. Dane mobilne porażka opóznienie przy włączaniu ale wyłączają się ok.

19420082009 - dzięki sparadze.

Kamil194 - u mnie drenaż powodowały gappsy full, teraz po wipe system od nowa i gapps core i wszystko gra, nareszcie znikł widget googla.

koledzy rom ma potncjał poczekamy zobaczymy bo na xda ślepi nie są więc na pewno poruszą kwestie błędów natomiast brak wideo połączeń to dla mnie jak kara bo rozmowy mam za free wiec korzystam z wideo a wszyscy w rodzinie mają smartfony. Ja leże w szpitalu po operacji wyrostka i z nudów grzebie a brak tych wideo rozmów to masakra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W żadnym czystym Androidzie nie masz wideo rozmów, taki już urok systemu, na iPhone też ich nie znajdziesz, nie wiem jak WP, ale znając ten system sądzę, że też nie ma.

Jedyne Androidy które mają wideo rozmowy to Samsungi z TouchWizem(z mojej obserwacji).

Sam nie mogę tego rozumieć dlaczego ich nie ma, przecież to była świetna idea, jeden standard dla wszystkich telefonów, tak samo jak SMS czy zwykłe połączenia GSM.

A teraz każdy wymyśla swoje Hangouty, Facetime'y i wyszło na to, że nikt tego nie używa bo nic nie jest ze sobą kompatybilne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184

kurcze szkoda że nie będzie samsungowego kitkata może wezmą się za przeróbke z SGS4 na S2. Albo jakaś aplikacja bo nie wszystkim pasi gadanie przez skype bo to niesie za sobą koszty z transferem danych a tak tradycyjną metodą było za free

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam to wideorozmowy nie przyjęły się bo większość ludzi wolała żeby druga strona nie widziała rozmówcy i korzystała z tego n iechętnie.

Omni ma potencjał bo rozwija go ta ekipa która pracowała nad CM 10.2.

A co do przenoszenia rzeczy z nowszych telefonów - brali co się dało z SGS3 bo ma bardzo podobny procesor. S4, przynajmniej w Polsce, jest na Snapdragonie a nie Exynosie i można z niego portować najwyżej ikonki, dzwonki, tapety i całe aplikacje(jak się uda).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[/color]

Może komuś się przyda jak się pozbyć paska Google

y2yny5e8.jpg klikamy na ustawienia

uqudy3uj.jpgi odznaczay ostatnią pozycję

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184

Twój manual za dużo nie wniesie:

1) Nie wiadomo kto jakie ma GAPPS jeśli core to ok a jeśli inne a jest ich sporo to lipa bo takiego ustawienia nie ma.

2) W moim przypadku mam core, System postawiony a przedtem wszystko czyszczone i niby ta opcja jest ale nie działa obojętnie czy zaznaczona czy nie to po restarcie nie mam paska google

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi