Skocz do zawartości
Karls

| AOSP NeatROM | KK 4.4.4 | v8.0st | 25.09.2014 |

Rekomendowane odpowiedzi

nemcio

kolego ale caly look screen ma kilka stron pustych . Jak zrobic zwykla blokade za kazdym razem jak usuwam widgety dalej jest zegar i kolejne puste pulpity . Jak tego sie pozbyc ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche dziwne ja mam jedna strone a na drugiej aparat

Sprobuj wylaczyc widgety w ustawieniach/zabezpieczenia

Tak jak pisalem ustawienia dash clock i tam musisz usunac zegar/budzik/pogode co tam chcesz

Napisano za pomocą TapaTalk

Edytowane przez gelix69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

ale ja mam to wylaczone :D Pisalem juz do SALE na 1.9 beta tego nie mialem na nowszej wersji jest to go**o :(

---------- Post dołączono o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

jestem na dalvik bo meczy mnie biel i czern :D zooper przestal dzialac nie ma FC ale ramka pusta i caly czas laduje cos . Makabra Sale walczy z przepelniajacym sie dalvikiem . Dziala art rewelacyjnie ale tylko wybranym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to jedt ten ART? Na xda też widziałem jak o tym pisali ale nie wspomnieli co to jest :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vento9

Mam ogromny problem ze zmianą dpi. Po wgraniu ROM-u jest domyślna wartość 181. W FAQ ad. tego ROM-u znalazłem info że należy zmienić na 241 i to właśnie robię, następnie wykonuję restart telefonu i telefon już się nie uruchamia, muszę na nowo wgrywać przez CWM paczkę zip z ROM-em, aby dało się uruchomić tel.

Zmieniałem wartości dpi na 240, 220 i 241 i za każdym razem jest tak samo, po napisie ,,Samsung Galaxy S II" nic nie idzie dalej tylko czary ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

ART

Android Run Time

ART vs DALVIC

---------- Post dołączono o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

@up

czyli cos robisz zle :D Ja mam na 220 dpi napisalem sobie jeszcze male cos aby zmienialo w locie wraz z restartem :) Dziala i ma sie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Simas

Jak działają gry? Lubię czasem sobie podziabać w wolnym czasie np w Asphalt 8 lub Real Racing 3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

Nie gram ale gry to kwestia kernela i jego ustawień.

Mentalnie mazniete mazakiem Flow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria wydaje mi sie ze zjezdza dosc szybko 9 godz.i mam 20 % wiadomo troche zabawy internet co jakis czas wlaczony

Napisano za pomocą TapaTalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do gier to testowałem jedynie San Andreas i powiem tak, działa na pewno gorzej niż na CM 10.2 na którym gierka chodzi super płynnie (Nawet płynniej niż na stock romie JB 4.1.2) Na KK zauważalne ściny i spadki FPS. W dodatku czcionka po zmianie DPI jest jakaś dziwna, chropowata. Trzeba czekać na aktualizacje.

PS. Aktualnie wróciłem do CM 10.2 ale jeśli ktoś może to niech przetestuje gierki z kombinacją kernela Apolo pod KK http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2291756 oraz z włączonym środowiskiem ART. Mi się nie chce znów tego przeinstalowywać :P

Edytowane przez rikamaru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi