Skocz do zawartości
Karls

| AOSP NeatROM | KK 4.4.4 | v8.0st | 25.09.2014 |

Rekomendowane odpowiedzi

MikiGry

Albo uaktywnił się music bug. Wgraj kernel apolo pod KK. Wzrośnie żywotność baterii i nie będziesz miał tego buga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @@newyk22 jak dla mnie to masz battery drain. Procesor nie przechodzi w deep sleep. Masz jakiegoś wakelock'a..

W ogóle nie zrozumiałem co do mnie teraz napisałeś :D ale podejrzewam, że chodzi o to że telefon jest aktywny gdy wygaszę ekran? Faktycznie, jak wejdę w opcje baterii i klikne na "system na android" to jest tam napisane coś w stylu: Utrzymywanie aktywności: 2g 42 min. A telefon miałem wygaszony przez większość tego czasu. Jest w tym romie w ogóle coś takiego jak "oszczędzanie energii"?

@up

Czy to naprawdę jedyny sposób? Ostatnio po każdym wgranym kernelu mam bootloopa i muszę się ratować c'romem. :/ Może da radę wymusić deep sleepa jakąś apką?

Telefon nie wykrywa mi roota, co się dzieje? ;/

Edytowane przez Aleksandra
    Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@newyk22 ewidentnie masz problem z tym ROM'em. Jak bym go przeinstalował na czysto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale jakim cudem nie ma roota? Przed wgraniem Roma go rootowalem na stockowym.. Na czysto, czyli co masz na myśli? Zacząć od stocka, ponownie zrootowac, wgrać kernela i rom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@newyk22 czemu sam wszystko psujesz?

Masz wgrać ROM, GAPPS i ewentualnie kernel. Żadnego ROOT'a ROM go już posiada. Wszelkimi niepotrzebnymi działaniami tylko możesz sobie zaszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomixx

Witam mam problem z wgraniem roota aktualnie mam CM 12 (cygenmod revovery) i podczas instalacji wyskakuje bład (podczas instalacji kazdego roomu) 

Edytowane przez tomixx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz zmienić recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z Powerampem. Mianowicie, podczas słuchania muzyki na wygaszonym ekranie poweramp po kilku minutach tak jakby przestaje reagować i muzyka wyłącza się. Gdy próbuje ją włączyć ponownie, nic się nie dzieje, tylko przechodzi do następnego utworu. Podejrzewam, że to może być przyczyną: http://support.powerampapp.com/knowledgebase/articles/323540-poweramp-stops-pauses-when-in-background-or-when-s, ale żadnych programów do optymalizacji baterii itp nie posiadam. Chyba, że są takowe wbudowane w system i o tym nie wiem.

//Problem został rozwiązany, chyba. Włączyłem opcje blokowania audio w ustawieniach Powerampa.

Edytowane przez newyk22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon w ogóle nie chce się łączyć z GPS-em, da radę jakoś to naprawić? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pietr

Nie łączy czy nie widzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi