Skocz do zawartości
Karls

| AOSP NeatROM | KK 4.4.4 | v8.0st | 25.09.2014 |

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyłapuje sygnału. Wchodzę do endomondo, pokazuje się znaczek lokalizacji u góry,szuka satelity, szuka i nie może znaleźć przez 10 min.

Edytowane przez newyk22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pietr

Zainstaluj jakąś appkę np. GPS test i sprawdź czy Ci w ogóle satelity znajduje. Ps. Testuj na zewnątrz/przy oknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

coś tam znajduje, są sygnały, później wrzucę screena. Dzisiaj w endomondo załapało, ale dopiero po jakichś 10-15 min. Nie da się jakoś tego przyspieszyć? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pietr

No bez SS ciężko mi określić czy ich nie widzi czy nie łączy się z nimi. Może to być wina hardware jak i software.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z samochodu

Screenshot_2016-03-22-20-59-13.png

z zewnątrz

Screenshot_2016-03-22-20-30-01.png

Na 4.1.2 na neatromie łączył od razu.

Edytowane przez Mattonemarsh
Grafikę wstawiamy w [spoiler]!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie znam rozwiązanie! Może jestem na innym romie ale te same objawy. Trzeba ustawić serwer czasu na polskę. W tym celu pomoże aplikacja ze sklepu: FasterGPS. Pomaga! Teraz w endomonto 9/10 satelit. Pozdrawiam.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
EshQ

Witam, miał ktoś problem z rootem na tym romie? SuperSU wskazuje na to że root jest, ale nie mogę zaktualizować w żaden sposób binary a aplikacje potrzebujące roota nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Olleo

Może warto byłoby zmienić link do CWM recovery? Nie próbowałem instalować, ale jakiś inny syf pod nim siedzi - inny md5, inny rozmiar, niż założony - w środku jest exec. Ściągnąłem z XDA i tam już jest prawidłowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Karls

Temat jest dosyć stary, nawet nie jestem na czasie jakie recovery jest teraz kompatybilne z S2. Ale jeśli podzielisz się sprawdzonym linkiem to oczywiście mogę zedytować :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi