Skocz do zawartości
Karls

| AOSP NeatROM | KK 4.4.4 | v8.0st | 25.09.2014 |

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie Rom ok jak dla mnie bezproblemowy zero zawiech poki co mi wszystko działało camera,aparat itd... Nie miałem z nim problemow Oprocz oczywiscie baterii ale to moze poprostu wina mojego fona bo na Kernelu apollo zjezdza mi bateria w pol dnia wiec dlatego zmienie na jak najlepszy jak dotąd Apollo 5.6 ale to jest moje zdanie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dzięki za info

Zobaczę jak u mnie będzie z baterią. A jak bym musiał wrócić do 5.6 to oprócz full wipe i go wgraniu to też trzeba wgrywać coś przed tzn cwm jakieś, tak jak przed wgraniem 4.4.2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie tam w 5.6 masz juz cwm i gapss wiec tylko wgrywasz Neatrom 5.6 ewentualnie Kernel jaki tam sobie chcesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

cwm jest nie kompatybilne wgraj philz kernel i potem zapodaj rom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zanim wgram to czy jest tu automatyczne odbieranie przy zestawie sluchawkowym ? watpie aby bylo bo to chyba twor samsungowy ale spytac nie zaszkodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem chwile się pobawiłem, przywróciłem wszystkie aplikacje i powiem że rom bardzo fajny. Niestety nie działa na nim tt i to wyklucza go na razie. To pewnie wina tt a nie romu bo nie widzi karty sd i map na niej. Poczekam na poprawienie tego mankamentu i na pewno u mnie zagości ten rom :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się czy warto się przenieść z 5.6 NRom na tego KK czy auto mapa działa ?

Panowie a jak bateria jest porównywalnie z 5.6?

Czy aparat i galeria sa też takie jak w 5.6?

A latarka też jest pod klawiszem home

Edytowane przez milczas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chlopaki maly problemi postanowilem ponownie wgrac romik i tak przy wpisywaniu pin mam cyfry poucinane.

A druga sprawa czy podczas polaczenia macie cale zdjecie kontaktu czy uciete tak jak by do polowy ?

I trzecia sprawa zeby wszystko naprawic postanowilem porobic wipy i po wszystkim kiedy zaczelo mi sciagac apki z google play i poprzednio sciagnelo mi automatycznie oczywiscie tapatalk zaktualizowane do nowszej wersji z nowa ikona a teraz sciagnelo starsza wersje co jest?

Edytowane przez gelix69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi