Skocz do zawartości
GrubyNoodles

Magnetyczny Klips Spigena

Rekomendowane odpowiedzi

Galaxy Note 3 Magnetic Clip For Original Flip Cover | Spigen

Gdyby można to było kupić u nas to brałbym w ciemno. Oryginalny S-cover się nie zamyka, to cacuszko rozwiązuje sprawę... Wie może jak to u nas kupić? 10$ to nie jest dużo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adikEC

Jeden element nasuwa się na cover i tutaj ciekawi mnie to czy ten metalowy element nie będzie powodował nacisku na wyświetlacz (np trzymając telefon w kieszeni) a co za tym idzie rys i tym podobnych?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnowie temat, czy ktoś może orientuje się czy można już coś takiego kupić u nas w kraju?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem to nie. A koszt paczki ze stanow czy uk przewyzsza cene samego klipsa.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie dzięki temu klipsowi wyswietlacz sie nie rysuje. Wiem bo kupiłem w słowacki sklepie internetowym na allegro. Polecam z kosztami wyniosło mnie około 69 złotych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda ze trzeba przyklejac go do telefonu. Ciekawe czy da sie potem odkleic nie zostawiając śladu na ramce.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    właśnie dzięki temu klipsowi wyswietlacz sie nie rysuje. Wiem bo kupiłem w słowacki sklepie internetowym na allegro. Polecam z kosztami wyniosło mnie około 69 złotych

Hej, podałbyś namiary na ten sklep? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i co, serio ekran przestał się tak rysować jak z założonym etui? wywaliłem kupę dodatkowego siana na ten telefon i jeszcze stówa na klips, ktory powinien byc fabrycznie mi sie nie usmiecha...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Kupiłem Klips Spigena na tej aukcji SGP SPIGEN Magnetic Clip SAMSUNG GALAXY S5 NOTE 3 (4181072478) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Oczywiście odebrałem osobiście bo ten sklep znajduje się we Wrocławiu.

Jest to autoryzowany przedstawiciel Spigena i maja bardzo duży wybór również do innych telefonów.

Kosztowało mnie 45zł i jestem zadowolony, pokrowiec się nie otwiera a magnesik działa wzorowo:)

Klips można bez problemu ściągnąć z pokrowca, a drugą część odkleić od ramki telefonu i nie ma mowy ze coś popsuje.

oczywiście w zestawie dostałem folie samoprzylepne po to gdy będę chciał ściągnąć a potem znowu założyć.

Ekran się nie rysuje ponieważ jest minimalnie w górze, ale w ogóle nie przeszkadza.

Z czystym sumieniem mogę polecić

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi