Skocz do zawartości
tomo_s

[MINI TUTORIAL] Stock Froyo/Gingerbread -> KitKat (bez zbędnych kroków) - aktualizacja 26.10.2014

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z aparatem.

Aparat aplikacja zostala zatrzymana,gdy ponawiam wlaczenie aparatu ciemne tło:oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomo_s

snapkejs,

zainstaluj jeszcze raz gapps.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najnowsze jakie są czy ponowic tamte?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bywa, że przy niektórych nieoficjalnych wersjach ROMu (nie tylko dla Defy) aktualizacja OTA może nie działać. Instalacja przez custom recovery zadziała zawsze.

Prawda, próbowałem "wygodniejszą" wersję i nie zadziałała, natomiast wersja z recovery zadziałała bez zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomo_s
    Najnowsze jakie są czy ponowic tamte?

Możesz zainstalować jeszcze raz te same.

Tapnięte Tapatalkiem z mojego Taba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bywa, że przy niektórych nieoficjalnych wersjach ROMu (nie tylko dla Defy) aktualizacja OTA może nie działać. Instalacja przez custom recovery zadziała zawsze.

Aktualizacja przez custom recovery a jest możliwa ?? Rozchodzi się o to że ściąga się plik z internetu i przez recorvery wgrywa tak ??. Ale np czy znowu muszę zapisać apki i potem wszystko przywracać czy ta aktualizacja przebiega bez utraty danych ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomo_s

adamr20,

Oczywiście, że tak. Dokładnie, jak piszesz. Pobierasz zip z nowym ROMemi instalujesz go w custom recovery (w przypadku KitKata, przeinstaluj jeszcze raz gapps).

Jeżeli nie robisz dużego przeskoku pomiędzy wersjami systemu, a jedynie aktualizujesz kolejne buildy to nie ma konieczności wipe'owania partycji /data, a więc wszystkie ustawienia i aplikacje pozostają na swoim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tomo zainstalowalem jeszcze raz te same gapsy i nic aparat dziala ale video nie.

Wrzucilem jakis gapps standard z stycznia i w ogole laduje sie cyanogen i laduje i nic.

Teraz znowu dalem ten co mialem poszla aktualizacja ale teraz stoi na android jest uaktualniany..uruchamianie aplikacji i znowu stoi .:zawstydzony:

Chyba bede zmuszony od nowa stawiac kitkata tylko ktore dac gappsy by mi dzialal aparat video

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomo_s

snapkejs,

Nie mogłeś napisać wcześniej, że chodzi o nagrywanie filmów?!? Pytania powinny być precyzyjne.

Nic nie będziesz zmuszony stawiać od nowa...

Uruchom aparat, przełącz na kamerę, kliknij na ikonkę ustawień, potem ikonkę więcej opcji i zmień Video Encoder na MPEG4 i będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem szybszy postawilem system od nowa. Btw dzięki już mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi