Skocz do zawartości
pawelb1111

Android KitKat 4.4.2

Rekomendowane odpowiedzi

pokulan

Jakiś lepszy kernel do tego? Bo grać w nawet najprostsze gierki się nie da :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

podkrec procka do 806 Mhz wtedy jest troszke lepiej

chya na 50 ktorej stronie jest kernel alternatywny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luk4sh

ile trwa pierwsze włączanie telefonu? U mnie robi się to już 5 minut i żadnych efektów. Robię wszystko tak jak na filmiku

@edit

Ok wystarczyło poczekać chwile. Mam teraz tylko problem ze sklepem play. Cały czas się ładuje i jak coś wpisze w wyszukiwarke to nie można tego wyszukać. W czym problem?

Edytowane przez Luk4sh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pewien problem z tym romem, nie chca mi sie pobierac apki ze sklepu play. W sklepie jest instalowanie ale nic sie nie pobiera nie sie nie istaluje. Ma ktos jakis pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie.

Bardzo dawno nie używałem P500, ale tak mi się ułożyło, że przez parę miesięcy będę na niego "skazany". Ponieważ w poprzednim telefonie miałem 4.4.2, chcę i tutaj korzystać z tej wersji. Mam jednak wątpliwości, bo nigdzie nie mogę wyczytać na jakie radio jest ten ROM: stare czy nowe, a "nieco" wypadłem z obiegu jeśli chodzi o LG.

Aktualnie mam 2.3.3 i root oraz recovery 5.0.2.0, które wiem, że muszę zmienić na najnowsze 6.xxx tak jak jest napisane w pierwszym poście.

Będę wdzięczny za wskazówki.

Pozdrawiam.

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

ja nagrywalem na 2.3.3

2.3.3 jest chyba na nowym juz

wersja na dzien dzisiejszy to 10

[DEV][ROM][4.4.2][CM11] KITKAT for LG-P500 [WIP][VER-10 OTA] - xda-developers

wszystko fajnie dziala jedyne do czego mozna sie przyczepic to problem z wybudzaniem ekranu czasem trwa to kilkanascie sekund co jest irytujace jak ktos dzwoni i nie wiadomo kto (mozna w ystawwieniach ustawic ze przycisk home odbiera ale i tak...). filmiki na yt ipli i tvn player dzialaja normalnie co jest plusem jesli chodzi o custom romy.

bateria trzyma dobrze wiadomo wi fi i data zzera baterie ale to norma.

zrob backup przez cwm i wgrywaj w razie co bedziesz mogl latwo wrocic :)

w linku masz filmik jak dziala

no i raczej nie jest to rom na gierki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź.

Wgrałem ten ROM, na szczęście działa, jednak mam problem z za małą ilością pamięci... W ŻADNE gry nie gram, cudów nie wymagam, ale potrzebuję użytecznych aplikacji, na które mam chyba za mało ilości. Próbowałem kilka z nich przenieść na kartę za pomocą Link2SD, ale na niewiele to się zdało. Dodatkowo zrobiłem aktualizację przez OTA do wersji 10.1, ale nadal pojawia się błąd usług Google Play mimo wyczyszczenia pamięci podręcznej aplikacji (według wskazówek autora z XDA). Cóż, nie można mieć zbyt wiele ;)

Ogólnie działa całkiem przyzwoicie, nie wymagam tyle, co od poprzednika - HTC Sensation, więc nie jest źle.

Tak czy inaczej dziękuję za zainteresowanie tematem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

uzyj montopwania nie link to sd tylko tego drugiego co prawda pierwszy boot trwa troche dlugo(nawet 30 min) w zaleznosci od clasy karty sd ale system montuje sie na karcie sd i mamy pamieci ile chcemy(do tego czasem lapie bootloopa wtedy trzeba wyciagnac baterie i właczyć jeszcze raz). problem ze sklepem play znika po zaktualizoawniu aplikacji tzn zarejestrowac sie w do gmaila odpalic gp i poczekac az sie zuploaduje (ok 30 mb).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo Ci dziękuję za wszelkie wskazówki.

W tej chwili system jakoś działa, więc na razie nie będę nic zmieniał, ale pomoc jak najbardziej doceniam i z podpowiedzi co do sklepu Google Play chętnie skorzystam.

Czekam na zakup nowego telefonu, będzie dostępny w połowie kwietnia, więc te 2 tygodnie jakoś wytrzymam tym bardziej, że nie ma tragedii z działaniem :D.

P.S. Najgorsze w rym ROMie jednak jest to, że 3 godziny po odłączeniu od ładowarki pozostało 85% baterii. Nie widzę w CWM Recovery funkcji wipe battery status - może to wina cache baterii, nie wiem...

Edytowane przez lucas71

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

używaj data connection i wi fi tylko jak potrzebne na normalnym sygnale bateria nie spada prawie wcale jak byś położył i sprawdził za 2 tygodnie to by było z 50% podobno do 300h(i faktycznie bateria trzyma dobrze)

apka gp jak sie juz nie zatrzymuje a masz problem z pobieraniem to wyczyść dane download manager i gp w ustawieniach app

wipe battery juz nie ma bo sie wypowiedział ktoś ważny officialnie że to nic nie zmienia tylko placebo nie chce mi sie szukac artykułu ale tak jak mowie to wipe battery nie działa równie dobrze w opcjach battery mozesz wyczyscic pamiec i to daje tyle samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi