Skocz do zawartości
pawelb1111

Android KitKat 4.4.2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem, mianowicie postanowiłem zaktualizować telefon z cyanonenmoda 11 v 10.2 do cyanogenmoda 11 w wersji 11.0 poprzez ota update, niestety niby operacja przebiegła pomyślnie, ale po właczeniu telefonu telefon strasznie zamula i zawiesza się (ciągle jakieś błędy, zwiechy, restarty etc. postanowiłem więc wgrać z powrotem 10.2 niestety problem pozostał ten sam, robiłem clear data and cache niestety to też nic nie pomaga miał ktoś może podobny problem i jak go rozwiązał ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

tez mam ten problem dzialalo swietnie na wersji 8 a pozniej juz coraz gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

znalazłem dość poważny problem i dlatego wlasnie rom moze mulic

w opcjach performance po wejsciu i wyjsciu po tym jak bateria zaczyna sie rozladowywac taktowanie procka zmienia sie na ondamended i jest "walone" chmodem tylko do odczytu przez co procek pracuje na najnizszej ustawionej wartosci. mozna to rozwiazac albo ustawiajac minimalne taktowanie dosc wysoko albo root browserem sys/devices/system/cpufreq/cpu0/cpu_curr_governoon i zmienic permission na 777 i najlepiej nadpisac na interactive

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi