Skocz do zawartości
adrian1320

Pakiety internetowe(oraz ich ceny) dla telefonów z Androidem

Rekomendowane odpowiedzi

witam przymierzam się do kupna jedego z tych telefonów

Mam pytanie bo chce kupić na allegro(taniej)

ile danych miejsiecznie przesyła htc magic lub hero ?? chodzi mi o to że sam się łączy i synchronizuje z internetem i ile to jest mniej więcej danych i ile mnie to będzie kosztować.

niezbyt mam możliwość kupić na abonament a potem płacić 100 zł. miesięcznie

pozdrawiam:)

jeśli w złym miejscu temat to przepraszam i proszę o przeniesienie we właściwe:)

zezol: Z tematu zrobiła się ogólna dyskusja, więc pozwoliłem sobie poprawić nazwę tematu. Przenoszę

Edytowane przez zezol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rogi

Sama synchronizacja to groszowe sprawy, ale i to można wyłączyć. Zawsze możesz jakiś tani pakiet nabyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, ile telefon będzie pobierał/wysyłał danych zależy wyłącznie od Ciebie. Z jednej strony może nie pobrać ani kb danych i będzie działał a z drugiej możesz zużywać całkiem pokaźne zasoby. Generalnie w moim odczuciu Magic i zastosowana w nim przeglądarka WWW oraz inne komponenty korzystające z neta zużywają mniej transferu niż mój poprzednik - HTC Diamond na WM. Generalnie mieszczę się pomiędzy 150 a 250mb miesięcznie. Do samej synchronizacji konta google, pobierania danych o pogodzie i np ściągania nagłówków poczty nie zużyjesz więcej niż 20mb miesięcznie. Żeby swobodnie przeglądać neta warto byłoby już mieć pakiet 100mb miesięcznie.

Oczywiście używanie transferu do łączenia z netem przez GSM zawsze jest droższe w przypadku transferu nie wliczonego w abonament w porównaniu do wykupienia jakiegoś choćby najtańszego pakietu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ehh właśnie jestem w heyah i chce dalej być a tam jest tylko możliwość 5 MB miesiecznie wykupić. chodzi mi o to że nie chce mieć kilka złotych na koncie zostawić telefon a potem wziąść a konto będzie puste... tylko sprawdzić czas za czas poczte. a tak to korzystać z wi-fi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie 5MB:( za 5 zł a kilka razy się nie da w miesiącu wykupić. i się zastanawiam jak bez pakietów to on samoistnie ile pieniędzy mi może zjeść z karty??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale to jest na karte czy abonament?? jak bym kupił starter z plusa to bym mógł taki pakiet aż wykupywać co miesiąc?? bo zdziwiłeś mnie pozytywnie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie lepiej kupić TurboSim i starter GaduAir?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi