Skocz do zawartości
ElectroByMe4

Nighty android 4.2 Brak możliwości zmiany zegara na lockscreenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam wgranego androida 4.2 od nighty. Chciałbym sobie zmienić zegar z cLock, który jest oryginalnie wgrany na tego CM'a na dashclocka. Problem jest taki, że mam wyłączone inne pulpity na lockscreenie, usuwam widget cLock i... nie mogę dodać nowego, bo nigdzie nie ma takiej opcji. Natomiast po tym jak wyłączę ekran i znów włączę to zegar się pojawia, więc nie mogę go usunąć ani dodać nowego. Sprawa wygląda inaczej jak mam włączone dwa pulpity na lockscreenie, wtedy mogę wywalić zegar i dać jaki chcę, tylko wtedy pojawia się taki brzydki efekt, który pokazuje, że jest jeszcze drugi pulpit. Jak wyłączam ten drugi pulpit to... znów wywala mi dashclokca i daję cLocka...

Czy można jakoś sprawić, aby problem znikną? Jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pietr

Po 1. Wgraj wersję stable. Znam CM10.1 na prefekt i tam nie ma opcji wyłączenia widgetów na ekranie blokady, taka opcja jest dopiero od 4.4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wersję stable. Nie chodzi, o to, że chcę wyłączyć tego widgeta, po prostu chcę go zamienić na inny bez włączania dodatkowych pulpitów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pietr

To takie buty. Musisz zrobić 2 widget z tym jaki chcesz. Przytrzymaj dłużej i daj na 1 miejsce, przec cLock, potem zwyczajnie usuń cLock. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi