Skocz do zawartości
Kierowca 1996

Pokrowiec dla L9 II

Rekomendowane odpowiedzi

Waży tyle co cegła, a wygląda jak konserwa.

post-252135-14255747582641_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Annpo
    Dokładnie do biegania, na ramię.

Widziałam w Realu etui na ramię do biegania takie uniwersalne ale m.in pasuje na Galaxy SIII więc i na L9 II byłoby dobre. W cenie 19zł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No witam zakupiłem, ten pokrowiec z lekkim ryzykiem, przyszedł po półtorej tygodnia (tu oczywiście plus), poza tym są dwa problemy, które niestety nie podobają mi się: pierwszy nie trzyma zatrzask po lewej stronie nad ostatnim przyciskiem, po drugie klapka z przodu nie zakrywa całkowicie ekranu. No i tyle, napisałem do sprzedawcy we Włoszech i zobaczymy. Jakby co to 75 zł w plecy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Contif

Flip case dotarł do polszy ????

Jest już jakiś szczęśliwy (lub nieszczęśliwy) posiadacz ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też by mnie interesowało jak się sprawuje ten typ obudowy, a przede wszystkim kwestia wygody przy rozmawianiu rozmawianiu i odbieraniu połączeń

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten zestaw,folia trochę mi się nie spasowała z przednią kamerą i musiałem docinać podczas montażu w konsekfencji fragmentami kiepsko się przykleiła i ją zdjąłem,więc o jakości się nie wypowiem. Case w miarę daje rade,ale dostaje się pod niego dużo brudów,opiłków,okruszków itp,co skutecznie rysuję obudowe, więc wybierz sam- bezpieczeństwo podczas ewentualnego upadku,ale zarazem porysowana obudowa, czy ładna obudowa ,ale brak ochrony podczas glebowania ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam z tego typu pokrowca.

Ogólnie musiałem ponacinać paski na przyciski głośności i quickmemo, natomiast na power wyciąłem otwór, bo taką gumę się strasznie ciężko wciska i jest to niekomforotowe.

Ale czego oczekiwać od chińszczyzny z odlewu.

@up

a do kolegi co pisze że się rysuje, to powiem że NIE.

NIE RYSUJE SIĘ. Zanim kupiłem taki pokrowiec więcej rys powstało bez niego niż z nim(żadna).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reins

Ja zakupiłem coś takiego:

Wcześniej posiadałem etui gumowe S-Line, więc pokuszę się o małe porównanie.

Etui Coby Hard jest o wiele lepiej dopasowane do telefonu. Nie odstaje w żadnym miejscu, delikatnie wystaje ponad telefon z lewej i prawej strony. Wykonane jest z fajnego, delikatnie gumowanego plastiku (coś na kształt tylnych klapek w Xperiach L i M) co sprawia, że się nie rysuje. I co najważniejsze: nie pogrubia telefonu oraz wokół przycisków są specjalne wycięcia co znacznie poprawia wygodę użytkowania.

W etui S-Line, które posiadałem przycisków nie dało się w ogóle wyczuć. Każde odblokowanie telefonu wymagało spojrzenia, w którym miejscu znajduje się przycisk odblokowania bo nie można go było wyczuć pod palcem. Etui było nie dopasowane. Odstawało z lewej strony. Znacznie pogrubiało telefon. Miało jednak jedną zaletę: chroniło również telefon w górnej i dolnej części, czego etui Coby Hard nie zrobi.

Mam nadzieję, że moje małe porównanie komuś się przyda.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Krejzi_Dark
    spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi