Skocz do zawartości
Kierowca 1996

Pokrowiec dla L9 II

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu PURO wykonało pokrowiec dla naszego modelu, zamówiłem po dobrych doświadczeniach z wersją dla nexusa 5 i właśnie do mnie przyszedł. Do tej pory posiadałem pokrowiec zakupiony w tym sklepie (Matt Case - Armor Gel do LG L9 II cena 16.90 PLN). Jestem zadowolony - teraz jest tak jak powinno, głośnik rozmów nie jest zasłonięty już, idealne spasowanie, przycisk odblokowywania chodzi nadzwyczaj lekko. Co prawda odkąd włączyłem opcję knock on, nie korzystałem z przycisku gdyż zawsze lekkim puknięciem z boku sobie odblokowywałem. Polecam wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aigor3

Czy mógłbyś wstawić zdjęcie pokrowca Puro?

Gdzie można go kupić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można go kupić poprzez ich główną stronę, polecam, szybka i bezproblemowa przesyłka. Część osób może zniechęcić cena, sam pewnie długo bym się zastanawiał czy warto gdybym nie testował go na nexusie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem flip case taki jak w linku poniżej:

Flip Case

Nie polecam - ogólnie jakość słaba, plastik strasznie tandetny, poza tym główny mankament - zbyt krótki materiał łączący klapkę obudowy z ochroną ekranu - przez co etui nie domyka się.

Także będzie zwrotka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kosta

zwykla naklejka na tył. Ja obecnie nosze na telefonie naklejke ala "carbon" z tej aukcji

Folia Ochronna GLLASER MAX LG L9 II + Tył Carbon (4386470825) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

JEdnak ostatnio kupiłem przeźroczyste żelowe etui z racji iz telefon jest słabo spasowany. Poza tym etui daje ten komfort iz nie trzeba sie z nim obchodzic jak z jajkiem :) Przez przezroczyste widac carbon i jest git.

JAk chcesz takie malunki na tylniej klapce to mozna kupic juz zelowe etiu z nadrukowanymi obrazkami.

---------- Post dołączono o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

Co prawda odkąd włączyłem opcję knock on, nie korzystałem z przycisku gdyż zawsze lekkim puknięciem z boku sobie odblokowywałem. Polecam wszystkim.

Knock on niby fajna ale ma wadę. Działa źle. Na niestockowym launcherze blokowanie przez pulpit nie działą, trzeba klikać w belke powiadomień...

Poza tym kalibracja czujnika jest jakaś dziwna bo telefon lezacy na stole wybudza sie jak postawisz niedaleko szklanke, kubek czy inny tależ.....

Poza tym odnosnie kalibracji, gaszenie poprzez double clik reaguje na lekkie musnięcia lub puknięcia w przod szybki natomaist by go wybudizic i nie walic w przednia szybke jedyny sposob to tak jak napisales puknac w bok telefonu. Pukajac w przednia szybe przy wybudzaniu trzeba to zrobic mocno. Bez sensu. Kit kat na tym telefonie to totalna prowizora..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bubus1

Witam chcialbym sie dowiedziec czy jest moze hmmm jakby to okreslic interakcyjna klapka do naszego telefonu lg l9 II cos w stylu samsunga galaxy s 4 s5 nexusa 5

cos w tym rodzaju badz

Jezeli macie informacje na ten temat to prosilbym o napisanie gdzie i za ile mozna takie cos kupic

Edytowane przez Szynku
    Dodano spoilery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    simplar

strasznie rysuje tylną klapkę :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stilon

Z czystym sumieniem polecam ten futerał:

ORG etui futerał kabura do LG SWIFT na L9 II FOLIA (4424286797) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ostatnio kupiłem dla siebie i dla żonki takie futerały i muszę przyznać że są b.dobrze wykonane i ze świetnych materiałów zrobione.

Dla porównania miałem przez chwilę jakiegoś "no name" chińczyka i nie ma co porównywać. Także polecam zainwestować kilka zł więcej ale mieć produkt dobrej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi