Skocz do zawartości
Kierowca 1996

Pokrowiec dla L9 II

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tą etui przeźroczystą i efekt trzeba ją naciągnąć dosyć dobrze, poza tym wyczuwalny przycisk to jest jedynie do robienia QuickMemo, reszta jest nie wyczuwalna, a z przyciskiem do zasilania/blokady ekranu to już wogóle jak by go nie było...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam też taką tyle że czarną, i aż takiej tragedii wydaje mi się że nie ma trzeba trochę mocniej nacisnąć w miejscu gdzie są przyciski boczne, ale wydaję mi się że pokrowiec musi się trochę "uelastycznić" i będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie przed chwilą odebrałem paczuszkę z tym produktem co Picapao zamieścił. Produkt jest bardzo dobrze wykonany i jestem z niego w pełni zadowolony lecz czekam na ten produkt:

Jakoś w Lutym ma być produkowane na L9 II i wtedy zastanowię się czy wymienić etui czy zostanę przy tym co mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
babeo

Dajcie spokój z tymi S-line. Jak stać Was na taki telefon to kupcie coś porządnego. Pierwsze S-line były okej, mam do dziś na Ace 2, ale wtedy one kosztowały. Teraz te za 10 czy mnie zł, to sa podróbki podróbek i jak kupiłem do L5 II, to nie zagrzało na nim miejsca nawet przez 10 min. O wiele cieńsze ścianki niż w tym starym i do tego całe odstawało na bokach. Już nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam panowie dajcie link do dobrego i dobrze zabezpieczającego etui ,telefon bd użytkowany w nie za czystych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lioko27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi