Skocz do zawartości
Kierowca 1996

Pokrowiec dla L9 II

Rekomendowane odpowiedzi

SURPLUS WIND ALUMINIUM CARBON CASE iPHONE 4 4S FV (3909523304) a czy będzie pasowało do lg ,i cena zaporowa trochę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lioko27

nie będzie,inne wymiary i wycięcia,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DaveR1

Etui Obudowa SCASE Lg L9 2 II + Folia + Rysik (3977701438) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Co powiecie o tym?

---------- Post dołączono o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Etui Obudowa SCASE Lg L9 2 II + Folia + Rysik (3977701438) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Co powiecie o tym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
psz3mo

te Sline mi się mega nie podobają, a do tego wykonanie jest kiepskie, żeby to chociaż miało guziki wycięte. Ja myślałem nad 1 piece/lot , High Quality Pudding TPU Case for LG Optimus L9 II D605 many colors-in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com, bo u nas nie do dostania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
psz3mo

Miałem i coś było nie tak, z jednej strony pasował a na drugiej nie (jeśli góra była ok, to dół wyskakiwał i tak na zmianę) - ktoś, gdzieś też próbował z L9II i było to samo, ale mam takie coś na F5 i pasuje. Na chwilę obecną moje L9 wygląda tak - https://www.dropbox.com/s/5zx1xtsw3uamdlt/CAM00142a.jpg - przykleiłem folie 3M i fajnie się prezentuje (nie polecam takiej najtańszej carbon z Allegro, bo kupiłem taką i koło 3M nawet nie leżała).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tim111

Całkiem ładnie wygląda. Kupiłeś taka gotowa wycięte czy sam docinałeś? Bo mam taka samą folią oklejone w samochodzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
psz3mo

Kupiłem na alledrogo kawałek 10x20cm, sam docinałem i pasowałem :) no nie do końca sam, bo moja ładniejsza połowa trzymała mi suszarkę ;) Ktokolwiek bierze telefon do ręki to mówi, że ładną klapkę sobie kupiłem i nie chcą wierzyć, że to samoróbka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam takiego pokrowca: MATT GEL CASE BLACK DO LG L9 II - D605 + FOLIA (3924768256) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. bardzo dobrze pasuje do telefonu, chroni cały telefon, parę razy mi już spadł i nic się nie stało oraz ma uwypuklenia na przyciski więc nie ma najmniejszego problemu z obsługą telefonu w tym eui, dodatkowo tył pokrowca jest matowy więc i ładnie wygląd i nie łapie paluchów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam ten sam co wyżej,ale nie jest taki idealny.Dolna ramka trochę ucieka do środka-pewnie dla tego,że od spodu jest dużo wycieć i materiał cieńszy jest w tym miejscu, poza tym pod etui dostają się małe drobinki,które mogą rysować obudowę,ale to chyba przypadłość wszystkich tego typu casów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi