Skocz do zawartości
Informujemy, że dzisiaj w godzinach 23:00 - 00:00 będą trudności z dostępnością forum z powodu prac konserwacyjnych
Kierowca 1996

Pokrowiec dla L9 II

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,wczoraj zamówiłem troszkę inny ale to chyba będzie to samo LG Swift L9 II _ Futerał X-Protector + Folia+Rysik (3995994775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jeśli tylko dojdzie to napiszę parę słów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
psz3mo

To nie są te same futerały. Ten za 29.90 to gumiak, a ten za 19.99 to elastyczny plastik, pokryty czymś przypominającym gumę, żeby się nie ślizgał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj,wczoraj zamówiłem troszkę inny ale to chyba będzie to samo LG Swift L9 II _ Futerał X-Protector + Folia+Rysik (3995994775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jeśli tylko dojdzie to napiszę parę słów.

O tym pokrowcu też myślałem i wydaje się być sensowny. Czekam na opinię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[/color]@tomek2609

mam taki pokrowiec. akurat moj trafil sie slabo spasowany (nie dolega idealnie do telefonu, ale tel tez nie wypada z niego) matowe wykonczenie niestety sie sciera. samo wykonczenie jest bardzo przyjemne w dotyku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, pokrowiec doszedł, jestem mega zadowolony, nareszcie nie muszę się martwić ze telefon się wyślizgnie, świetnie leży w dłoni, świetnie dopasowany, telefon nawet nabrał lepszego jeszcze wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź, chyba się zdecyduję właśnie na taki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również dostane jutro ten x-protector i podzielę się wrażeniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi