Skocz do zawartości
Kierowca 1996

Pokrowiec dla L9 II

Rekomendowane odpowiedzi

MATT GEL CASE BLACK DO LG L9 II - D605 + FOLIA (3924768256) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Od wczoraj posiadam i jestem zadowolony. Bardzo dobrze dopasowany, przyjemny w dotyku i fajnie wyglada, folia dolaczona do zestawu tez dobrze docieta.

Przez ta wystajaca obwodke z przodu, telefon kojarzy mi sie z moja stara Nokia 5800, ktora tez bardzo lubilem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie dostałem dziś pokrowiec X-Protector:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3995994775

Musze naprawdę pochwalić jakość wykonania i spasowanie.

Polecam z czystym sumieniem.

Tapatapatap D605

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejrzałem cały temat i zastanawiam się nad X-Protector, ale chodzi mi po głowie jeszcze takie coś QUALITY LINE BLACK ICE CASE DO LG L9 II + FOLIA (3985534328) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. ma ktoś może taką kaburę ?

Telefon mam czwarty dzień, a dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka http://images63.fotosik.pl/759/1b72e153bd4b6c47.jpg . Moja przygoda z L9 II trochę nieciekawie się zaczęła, dzisiaj oddałem na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zamówiłem sobie do mojego LG najtańszy pokrowiec tego typu: Pokrowiec Etui z Klapką Slim do LG Swift L9 II (3995169268) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Jestem z produktu zadowolony telefon spadł mi już pare razy i nic się nie stało. lecz polecił bym Wam ten produkt:QUALITY LINE BLACK ICE CASE DO LG L9 II + FOLIA (3985534328) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a co do tych osłon na tył to niema żadnej ochrony na ekran, Dziewczyny telefon spadł z takim kondonem i ekran cały pękł więc ja takiego czegoś bym nie kupił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vinero

A co sądzicie o foli dołączonej do tego etui? Czy warto jej użyć, czy lepiej poszukać czegoś lepszego?

LG Swift L9 II _ORYGINALNE etui X-Protector +Folia (4089732219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I jeszcze jakie etui według was bardziej pasuje do białego LG? Czarne czy białe, bo nie mogę się zdecydować :D

Czy etui to bardzo pogrubia/dociąża nasz telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to etui w wersji czarnej i bardzo je polecam. Świetna jakość wykonania, etui typu raz na zawsze.

Etui jest cieniutkie, sam się zdziwiłem i powiem szczerze że wraz z czarnym telefonem prezentuje się super. Będzie to dziwne ale powiem ze telefon bardziej podoba mi się w tym etui niż bez niego. Jednym problem jest przycisk włączenia ekranu który już bez etui działa beznadziejnie. Ale przyzwyczaiłem się do tego i nie mam już problemu.

Dołączonej foli nie użyłem. Miałem już kilka telefonów z gorilla glass i nie widzę takie potrzeby.

Naklej folię którą dostaniesz z pokrowcem, jak Ci się spodoba to zostaw jak nie to kup inna firmowa.

Tapatapatap d605

Edytowane przez gemtin92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja wczoraj dostałem futerał z tej aukcji Flip Cover Custodia Case PER LG L9 2 II Optimus D605 Vari Colori | eBay prosto z Włoch! jestem bardzo zadowolony tył nie jest świecący i ma strukturę chropowatą i matową więc nie widać na niej żadnych zarysowań przednia klapka trochę odstaje ale pewnie się uleży po dłużs zym użytkowaniu wszystko elekagncko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja wczoraj dostałem futerał z tej aukcji Flip Cover Custodia Case PER LG L9 2 II Optimus D605 Vari Colori | eBay prosto z Włoch! jestem bardzo zadowolony tył nie jest świecący i ma strukturę chropowatą i matową więc nie widać na niej żadnych zarysowań przednia klapka trochę odstaje ale pewnie się uleży po dłużs zym użytkowaniu wszystko elekagncko :)

Szukam tego futeralu od dłuższego czasu na jakiejś polskiej stronie, ale bez skutku :( bo na tym ebay-u to się nie "orientuje"

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na ebay też słabo się orientowałem ale po dłuższej chwili wszystko prawie było jak na allegro, więc nie taki diabeł straszny, jedyne chyba co się różni to trzeba mieć też konto na paypal i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich! Czytam ten post i widzę, że sporo osób posiada pokrowiec X-Protector. Myślę o kupnie właśnie takiego pokrowca jednak chciałbym zobaczyć jakieś zdjęcia jak na prawdę się prezentuje na naszym telefoniku. Chodzi mi o biały egzemplarz. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi