Skocz do zawartości
Kierowca 1996

Pokrowiec dla L9 II

Rekomendowane odpowiedzi

kadik

na stronie aukcji masz kilka zdjęć w białej wersji, lepiej Ci tego nie zademonstruje. Mogę Ci tylko powiedzieć, że są to różne odcienie bieli. W moim odczuciu, telefon średnio się prezentuje w tym pokrowcu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

waldzio21,

takie etui już było tutaj wymieniane.

Czytaj a później zadawaj pytania, nie ma sensu odpowiadać na każde pytanie.

Zaraz będą pytania jak zakładać etui aby lepiej chroniło telefon, czy zwilżać je wodą?

//ciach//

Widzisz jak to etui leży na telefonie (są zdjęcia na aukcji) więc trochę CHŁOPSKIEJ wyobraźni, jeśli Ci spadnie telefon w tym etui górną bądź dolną krawędzią to oczywiste że telefon się zetknie z twardym podłożem i //ciach// i może się uszkodzic ramka.

Niedługo pojawią się pytania, którą stroną papieru toaletowego się podcierać.

Edytowane przez Raviz
    wulgaryzmy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to zawsze się zastanawiałem i doszedłem do wniosku ze ta chropowata ale często drażni wiec najczęściej używam tej drugiej strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja wczoraj dostałem futerał z tej aukcji Flip Cover Custodia Case PER LG L9 2 II Optimus D605 Vari Colori | eBay prosto z Włoch! jestem bardzo zadowolony tył nie jest świecący i ma strukturę chropowatą i matową więc nie widać na niej żadnych zarysowań przednia klapka trochę odstaje ale pewnie się uleży po dłużs zym użytkowaniu wszystko elekagncko :)

Dokladnie na cos takiego poluje. Mam nadzieje ze sie pojawi na allegro, bo koszty przesylki na tym ebayu sa kosmiczne

Wysłane z mojego LG-D605

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mils83

Czy ktoś z Was widział etui w stylu bumper dla naszego LG L9II ?

Chodzi mi o etui bez tyłu z samą ramką, coś jak na zdjęciu poniżej:

post-118932-14255745313785_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zygzak
    Dokladnie na cos takiego poluje. Mam nadzieje ze sie pojawi na allegro

Pojawił się na allegro. Na razie uboga gama kolorów ( tylko czerwony widziałem ) i ze zdjęcia trudno ocenić jakość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od siebie dodam, a raczej ostrzegę, że nie warto inwestować w etui takiego typu jak to:

http://img1.aukcjoner.pl/gallery/015544308/3_f.jpg

(link tylko podglądowy)

Przyciski nie są wyczuwalne, jedynie ten od QuickMemo można wyczuć, pozostałe trzeba naprawdę mocno naciskać aby podświetlić ekran...

Co prawda kupiłem swoje dwa tygodnie temu w stoisku w galerii za AŻ 20 zł, ale teraz bym szukał czegoś innego.

Mimo codziennego użytkowania wbrew zapewnieniom "nie wyrobił się".

Etui jest beznadziejne, ale dopóki nie znajdę innego muszę z niego korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki co uzywam tego samego etui, moge zgodzic sie w 100 procentach z powyzsza opinia.

Jednak ma swoje plusy. Gumowo-plastikowy feel jest calkiem sympatyczny, ramka pokrywajaca ostra ramke samego telefonu pozwala na przykladanie do ucha bez obawy o pociecie go :)

Zeby przyciski chodzily troche lepiej mozna ponacinac obwod gumowego przycisku od wewnatrz, trzeba tylko uwazac zeby nie odpadl xD

Wytapatalkowane z mojego LG-D605

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lordgrunt, i tu właśnie mi dałeś pomysł, aby wyciąć otwór w tym etui, tak aby palce miały bezpośredni kontakt z przyciskiem.

Tak właśnie zrobię i nie będe musiał się wku***ć gdy po kilku próbach dalej nie będzie się świecił wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi