Skocz do zawartości
Kierowca 1996

Pokrowiec dla L9 II

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko wtedy przycisk fizyczny telefonu bedzie znacznie glebiej, dlatego mowilem naciac, nie wyciac.

Nad taka opcja tez sie zastanawialem ale szkoda mi 15 zyla na nowe etui :)

Wytapatalkowane z mojego LG-D605

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyciąłem,

jest o niebo lepiej teraz, wyciąłem nożykiem trochę więcej niż na przycisk i nie ma problemów z głębokością :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Zakupiłam dziś silikonowe gumowane etui z serii S-Case. Mam pytanie wobec tego, przyciski trzeba wciskać mocniej by załapały. Czy nie grozi to ich żywotności? Nie wyrobią się szybciej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

Raczej wątpie żeby to się wyrobiło. Też miałem to etui, teraz leży nie używane w pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o to, czy przyciski fizyczne telefonu nie wyrobią się szybciej poprzez używanie tego pokrowca, bo trzeba mocniej naciskać. To czy pokrowiec się wyrobi czy nie, różnie bywa. Miałam pokrowiec z tej serii na moim starym WT19i i się wyrobiło. Także ponawiam pytanie: czy przyciski fizyczne (blokady, głośności i quickmemo) wyrobią się (czyt. zaczną szwankować, mieć luzy itp) poprzez to etui?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wycialem tak jak bylo pisane i jest o niebo lepiej, całkiem przyzwoicie to wygląda.

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej jest właśnie wyciąć otwory, i od razu lepiej się obsługuje telefon.

A ochrona poprzez wycięcie dziurki/ dziurek jest nadal taka jak wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kosta
    Napisano (edytowane)
    Miałem i coś było nie tak, z jednej strony pasował a na drugiej nie (jeśli góra była ok, to dół wyskakiwał i tak na zmianę) - ktoś, gdzieś też próbował z L9II i było to samo, ale mam takie coś na F5 i pasuje. Na chwilę obecną moje L9 wygląda tak - https://www.dropbox.com/s/5zx1xtsw3uamdlt/CAM00142a.jpg - przykleiłem folie 3M i fajnie się prezentuje (nie polecam takiej najtańszej carbon z Allegro, bo kupiłem taką i koło 3M nawet nie leżała).

Nie bardzo rozumiem c to jest xd

Kupiłeś folie carbon i nakleiłeś na swoją klapkę? Czy upiłeś kawałek plastiku i tak go uformowałeś ( nie wierze)

Wygląda świetnie :P

Ale co z tą folią? Nie schodzi? Tak mocno się trzyma ?

---------- Post dołączono 03-05-14 o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano 02-05-14 o 14:21 ----------

znalazłem gotowca z carbonem do L9 II tylko wygląda jakby po bokach miał nie do końca pokryć klapke ? Kupował to ktoś ? :P

Folia Ochronna GLLASER MAX LG L9 II + Tył Carbon (4119517027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ewentualnie

http://www.ebay.com/itm/Black-Carbon-Fiber-Pattern-HARD-BACK-SKIN-COVER-CASE-FOR-LG-Optimus-L9-P760-new-/200999829195?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item2ecc85fecb

póki co rozważam też jeszcze gumiaka ala X

375 Etui X-shape LG Swift L9 II +2xFolia d605 (4175315382) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wsuwkę

LG Swift L9 II D605 Etui Futerał WSUWKA ! (4190174461) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

btw, miał ktoś któregoś z tych przeźroczystych gumiaków. Czym się różnią, że jeden jest 3x droższy ?

PRZEZROCZYSTE Etui CLEAR CASE LG L9 II D605 +FOLIA (4089184371) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ETUI S-LINE FUTERAŁ POKROWIEC CLEAR LG L9 II HIT!! (4158747114) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Edytowane przez Kosta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeżroczysty posiadam i szczerze szału nie ma. Dopasowany jest ok ale na tylnej klapce jest efekt mokrego telefonu- guma przylepia sie do telefonu i wygląda to kiepsko. Kupiłem za 25zl z wysyłką + dostałem folie która jest cała matowa... porażka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kosta
    Napisano (edytowane)

W sumei nawet na zdjęciach przy aukcji widać było ten efekt mokrości :P

Ktoś skomentujete folie carbonowe i tą nakładkę carbonową? Te folie można odkleić potem by ślad nei został? Pokrywają całą klapkę ? Mi się wydaje, że mają za krótkie brzegi, poza tym nei ma wycięć na klawisze więc by zostawało te 1 mm niezaklejone. ??

co do nakładki carbonowej. dobrze się trzyma?

e: nakładka carbonowa odpada bo dopiero zauważyłem, że to do modelu l9 I p760

---------- Post dołączono 04-05-14 o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano 03-05-14 o 13:17 ----------

Ktoś może ma tego flip covera? Jak z jakościa wykonania i spasowaniem?

Hot Fashion For LG Optimus L9 ii Simgle SIM D605 Ultra thin Slim Back Battery Flip cover PU Leather Housing case-in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com

Edytowane przez Kosta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi