Skocz do zawartości
blaszczu

Tani smartfon do gier (700zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Poszukuję taniego, dobrego smartfona, głównie będę go wykorzystywał do gier, smsowania i internetu. A to moje wymagania:

1. Cena DO 700zł

2. Android <CIACH>

3. RAM min. 1GB <CIACH>

4. 2 rdzeniowy proceror

5. dobra grafika

6. 8 GB wbudowanej pamięci (bądź mniej z możliwością instalowania aplikacji na karcie bez rootowania) z możliwością rozbudowania

7. Ekran 4-5 cali

8. NOWY

9. Bateria na jeden dzień bo co wieczór ładuję

Obecnie na oku mam Samsunga Galaxy Core. <CIACH> Myślałem o Xperi L ale może mi kasy nie starczyć. Xperia M nie wchodzi w gre ze względu na konieczność rootowania. HTC są drogie, Prestigio mają mało RAMu, LG mi sie nie podobają. Może jakieś ciekawe ZTE, Asus bądź Lenovo?

<CIACH>

Edytowane przez KucharSP
    Piszemy tylko o modelach z systemem android. Zapoznaj się z regulaminem działu zakupy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WP to nie jest dobry wybór, zwłaszcza do gier.

Ja poleciłbym Nexusa 4, w tej cenie może uda się znaleźć. Lub SGS3. Obydwa mają grafikę dużo lepszą od Galaxy Core, wsparcie też OK, poza tym wiele gier jest najlepiej zoptymalizowanych właśnie na HighEndowe SoC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

@UP

SGS3 i Nexus 4 z gwarancja i w dobrym stanie sa nieosiagalne do 700zl.

Zobacz Motorole Moto G. Wada jest to, ze trzeba sprowadzac.

Z gwarancja w PL to Xperia L jest sensownym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej cenie do gier - tylko Xperia L. Na Nexusa 4 i SGS3 w dobrym stanie nie ma najmniejszych szans.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej cenie motorola moto g, bezkonkurencyjna w swojej cenie 4 rdzenie(nowy procek) i gig ramu przy 4.5" + wsparcie googla.

Poleciało z mojego LG Optimus G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co powiecie na Xperie M? Obawiam sie że może mi nie starczyć na Lke. Root to ponoć 2 minuty roboty, warto się ta bawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mr X

Telefon bardzo dobry i w miare nowy, wsparcie powinno byc coraz wieksze. Jakie jest obecne sprawdz w dziale z emka. Co do wady telefonu to jest po prostu beznadziejny aparat i kamera - tragedia. Poza tym wszystko w porządeczku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

@blaszczu

Na Tablicy spokojnie Xperie L do 700zl kupisz, nawet nowa. Na allegro takze sa aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kamera jest mi zbedna, a aparat rzadko używany. chociaż coś gdzieś czytałem że ma jakąś opcję która doświetla zdjęcia przy słabym świetle ;) prawdopodobnie wezmę Mkę, chyba że starczy na Lkę :D albo może znajdę jeszcze coś ciekawego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meszok

Ja z twojej strony zastanowił bym się nad zopo zp700 lub zp820 (4'7cala vs 5cali, bebechy takie same). Nówkę z polskiej dystrybucji można kupić za 600zł. Co prawda rozdzielczość tylko qHD ale w antutu wyniki na poziomie nexusa4 i sgs3.

Pamięć tylko 4gb wbudowanej ale standardowo dane gier instaluje na karcie pamięci, fabrycznie posiada root. Myślę że za te pieniądze oferta bardzo atrakcyjna. Ogólnie telefon zbiera bardzo dobre opinie. Jedynym minusem może być słaby aparat, ale jak piszesz nie jest dla ciebie najważniejszy. Sądzę że tel spełnia twoje oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi