Skocz do zawartości
sp4ubw

[ROM] Froyo - wersja prawie oficjalna - build 3.4.2-177 (aktualizacja 16-04-2011)

Rekomendowane odpowiedzi

Strielok, która masz wersję Aury? U mnie w wersji najnowszej musiałem w ustawieniach GPS Aury włączyć moduł GPS i działa;)

Wysłano z MB525 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aura najnowsza chyba to jest 2.1 coś tam :)

mam cały czas włączony moduł znajduje mi satelity chyba z 9 albo 11, pokazuje poziom sygnału prawie na maxa a mimo to aura nie odświerza pozycji na mapie dopiero jak uruchomie google maps i ponownie aure uruchomie znajduje tyle samo satelit co 1 minute wcześniej i odświeża już pozycję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Strielok, u mnie na tym buildzie Aura smiga jak wczesniej. Natomiast mialem spore problemy na 145. Czasem w ogole nie lapalo fixa. Na 155 jest jak najbardziej w porzadku. Jechalem dzis kilka razy i specjalnie testowalem. Fix zawse po okolo minucie i potem wspolrzedne tak jak powinny byc. Moze sprobuj usunac cache Aury i odinstaluj i zainstaluj ja ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sp4ubw: aure to juz instalowałem 3 razy :) dziwi mnie ta aura.

kurde ale nadal bateria mi idzie w mocno po 3 godzinach "nie robienia niczego na tel." z wył. ekranem, defy leży sobie na stoliku i mam 70%. W 145. po 9 godzinach spadło mi dopiero o 10% no nic chyba moja defy nie lubi 155 ciekawe czy da sie wgrać znów 145

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

U mnie przez noc spadlo o 10%. Tak mozesz smialo wgrac ponownie 145. Wszystkie nowe buildy Froyo są downgradowalne do wersji 107 chyba. WIec mozna wrzucac dowolny nizszy build.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez mam tego roma 3.4.2_155-002 i wszystko śmiga jak należy i mam nawet 10ram wiecej niz na poprzednich romach :D a bateria wydaje mi sie ze lepiej trzyma :D GPS jutro jak cos przetestuje i dam znac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gros1k

mi fixa łapie bezproblemowo, zanim wpisze cel podróży to już mam pozycję w Aurze, martwi mnie tylko te przywieszanie, ale i tak lepiej niż na poprzednich buildach gdzie w ogóle nie chciało śmigać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak myślicie - warto zostać na tym oficjalu czy może zainstalować pays rom??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [...] martwi mnie tylko te przywieszanie, ale i tak lepiej niż na poprzednich buildach gdzie w ogóle nie chciało śmigać

Jeśli masz na myśli przycinanie Aury n a skrzyżowaniach i rondach, to z tego co wyczytałem na różnych wersjach jest to wina najnowszej Aury 2.1.2;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa komuś na PaysRomie (opartym na tej wersji) działa nagrywanie WVGA? Jak włączam kamere to mam tylko VGA, QVGA, jak przełącze na to pierwsze kamera się wykrzacza. Może lepiej używać jakiejś alternatywy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi