Skocz do zawartości
sp4ubw

[ROM] Froyo - wersja prawie oficjalna - build 3.4.2-177 (aktualizacja 16-04-2011)

Rekomendowane odpowiedzi

Guciu

Podzielę się takim spostrzeżeniem. Używam SetVsel do podkręcania i miałem włączony sdcard fix (coś tam że niby przyspiesza). Po zainstalowaniu 177 zaczął w niektórych miejscach strasznie mulić, czasem nie reagował na dotyk itd. Po wyłączeniu patcha w setvsel wszystko ustało i jest ok:) Więc wychodzi na to że 177 już taki patch ma. Chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom29

Witam

zaś moje spostrzeżenia są takie: Rom3.3.4.2_177-005_NORDIC dość szybki i zwinny Menadżer Zadań spełnia swoja role, nie konfigurując go telefon utrzymywał u mnie pamięć koło 150mb wolnego ramu. Na 2.51 padał do 35mb. Raporty sms nadal nie działają, Doszły jakieś profile o dziwo których nie można konfigurować, Tylko zmienić. Przeglądanie stron z pomocą Flash Player 10.2 jest potwornie ociężałe. Doszło parę drobnych wodotrysków. I moje rozczarowanie i zarazem spostrzeżenie co do ...177 jak i pytanie do innych użytkowników tego romu...po wgraniu i uruchomieniu fona rozczarował mnie Jasność Ekranu mam na full i bardzo słabo świeci w porównaniu do poprzedniej wersji 2.51 zaznaczam że mam suwak ustawiony na full. Czy z wyświetlaczem też tak macie ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie z Rom3.3.4.2_177-005_NORDIC sprawa wygląda tak:

szybki, więcej ramu, co do flasha 10.2 działa o wiele szybciej- przeglądanie stron bez problemu, raporty sms działają, jedynie to to, że czasem wyskoczy na ekranie komunikat o przymusowym zamknięciu opery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom29

[email protected]

to mnie oświeciłeś z opera ja używam Delhin Browser i ciężko jej to idzie. A Opera jednak fajnie smiga i u mnie na fonie. Jak możesz określić się jak u Ciebie z wyswietlaczem czy też ciemniej Ci świeci ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    YossPL
    czasem wyskoczy na ekranie komunikat o przymusowym zamknięciu opery.

To już było w 155 - też tak mam, więc to nie problem samego 177 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[email protected]

Nie widzę żadnej różnicy w wyświetlaczu- jego jasności. A opera faktycznie działa super, a ten błąd to ktoś mi powiedział że to sam błąd androida jest.

Aha, czasem google maps się przytnie tzn. CPU usage 100% prze około 2-4 minuty po tym czasie wraca do normy i już jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom29

[email protected]

Sorry że dopiero teraz pisze....po Vipe wszystko zaczęło należycie działać i śmigać. A co z tą aktualizacją oficjalną miała być w Kwietniu a tu prawie połowa Maja ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak kiedyś było już pisane maja czas do konca czerwca

I raczej nie przyspieszą aktualizacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakalq
    Napisano (edytowane)

witam,

ja u siebie wrzuciłem tą wersję - wszystko fajnie działa tylko w menu mam dwa razy ikonki do "Konta" może ktoś wie jak się pozbyć jednej ?

co do swype to odinstalowałem ten co jest w 177 za pomocą titanium backup, i wrzuciłem z tego postu: http://forum.android.com.pl/f34/swype-ciekawa-klawiatura-6032/ tą wersję: SWYPE 2.29.71.20203 FWVGA GBbM v0.3a US-PL + brut.all ASCII dużo lepiej działa niż wszystkie poprzednie :)

aby zainstalować swypa trzeba:

1. Za pomocą Titanium Backup należy odinstalować starego Swype'a

2. Za pomocą SU File Manager'a lub jakiś inny menadzer:

- kliknij klawisz Menu i Mount system i data R/W

- wejść w system/lib

- znajdź libSwypeCore.so

- usunąc ten plik

3. Zrestartuj telefon

4. Zainstaluj nowego Swype :)

Pozdr.

Edytowane przez szakalq
    opis instalacji swype

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tureq

@up moglbys napisac jak odinstalowales swype'a ? ja odinstalowalem przez titianium a przy probie instalacji nowszej wersji wyskakuje blad: Aplikacja nie jest zainstalowana

dodatkowo przy instalacji caly czas wyskakuje mi komunikat ze wszystkie poprzednie dane zostana zastapione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi