Skocz do zawartości
sp4ubw

[ROM] Froyo - wersja prawie oficjalna - build 3.4.2-177 (aktualizacja 16-04-2011)

Rekomendowane odpowiedzi

Swype jest chyba traktowana jako appka systemowa czyli mozesz wrzucic do /data/app lub /system / app

Sent from my MB525 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakalq
    @up moglbys napisac jak odinstalowales swype'a ? ja odinstalowalem przez titianium a przy probie instalacji nowszej wersji wyskakuje blad: Aplikacja nie jest zainstalowana

dodatkowo przy instalacji caly czas wyskakuje mi komunikat ze wszystkie poprzednie dane zostana zastapione

w tym poście dopisałem jak instalować Swype: http://forum.android.com.pl/621318-post79.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Właśnie wczoraj postawiłem sobie Froyo 177 nordic i zauważyłem ze nie ma opcji wyłączenia lockscreena - a była taka na oryginalnym 2.1. Czy to normalne czy coś mi się zrypało? Btw nie jestem w stanie również włączyć np. blokowania wzorem... Czegokolwiek bym tam w menu nie zmienił - tak czy siak mam nieśmiertelny lockscreen motoroli...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no u mnie też ta blokada kuleje - tylko lockscren,

teraz robiłem test -funkcje inne są ale nie działają wogule

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja w ogole tej blokady nie lubię - i na 2.1 można było normalnie w opcjach bez użycia jakiegokolwiek oprogramowania wyłączyć lockscreena kompletnie......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak u was, ale na tym romie bateria pada mi 2x szybciej niż na 155-002. Na razie wracam do Pays-ROM 4.0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    disk19

nie działa mi oryginalny widget motoroli pogoda czy ktoś też ma z tym problem? albo już sobie z tym poradził?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jesli sa dwie ikony kontakt, wystarczy zrobic soft wipe z poziomu menu/prywatnosc/ustawienia fabryczne (nawet jesli przed wgraniem froyo byl wipe, to ikonki robia sie dwie)

Ekran rzeczywiscie ciemniejszy, najbardziej boli w jasny dzien, bo wymaga wylaczenia autoregulacji jasnosci

Brakuje wyciszania telefonu przy obroceniu go do gory nozkami

Wifi podlacza sie dluzej (czesto nie chce mi sie podpiac,tylko trwa skanowanie, a na liscie nie ma w ogole mojej dodanej recznie sieci, musze wylaczyc wifi i wlaczyc ponownie), wczesniej to bylo 3sek i zawsze dzialalo

W drawerze czesciej mi laguje, moze przez wlaczone wszystkie efekty wizualne.

Rewolucji/rewelacji nie odczulem....no to ... kiedy ginger ? :)

ps. z pogoda jedna i druga nie mam problemu (widget motoblura prawidlowo dziala, rowniez ten z aplikacji wiadomosci)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi