Skocz do zawartości
ava3

Etui - Pokrowiec Samsung Glaxy Tab 3 10.1

Rekomendowane odpowiedzi

ava3

Witam

zakupiłem na Allegro Etui ETUI POKROWIEC NA TABLET SAMSUNG GALAXY TAB 3 (3809192885) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i zauważyłem ciekawą rzecz, gdy otwarte jest etui i obracam tablet o 180 stopni to w pewnym momencie tablet się wygasza ( za każdym razem jak wykonuję tą operację) mam pytanie czy to zjawisko jest normalne ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma magnes, ktory dezaktywuje ekran. Miałem to etui w Nexusie 10 i dobrze się sprawdzało.

W swoim Tabie 3 10 mam natomiast Book Cover Samsunga i wygląda świetnie, ale ten twój jest o wiele bardziej praktyczny.

Najlepiej to funkcjonuje, gdy wyłączysz sobie w ustawieniach wygaszacz ekranu. Od razu po otwarciu będziesz mial tablet gotowy do pracy bez potrzeby odblokowywania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ava3

Witam

wielkie dzięki za szybką odpowiedz.

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyłączę się do wątku. Ja kupiłem tego typu etui:

Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab3 10.1 P5200 (4035151719) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Niby jakość jest OK ale po całkowitym otwarciu etui o 360% (przednia część okładki styka się z tylną) wbudowany magnes wyłącza ekran. Czyli funkcja wyłączania jest aktywna nie tylko podczas zamknięcia etui ale i pełnego otworzenia co praktycznie uniemożliwia korzystanie z urządzenia. Można używać tablet z majdająca się bezwładnie okładką ale jest to niewygodne co za tym idzie szybko męczy użytkownika. Tu pytanie czy da się to w jakiś sposób wyłączyć? I czy tego typu funkcja działa prawidłowo? Nie chodzi tu o blokowanie ekranu tylko o jego kompletnie wyłączenie przez obcowanie z magnesem niezależnie od strony którą przylega on do urządzenia - wygaszacz mam wyłączony w ustawieniach. Tablet jest nowy na ustawieniach fabrycznych bez wgrywania na niego żadnego softu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musza byc w tym etui za mocne magnesy bo ja mam takie etui tylko oryginal samsunga i nic takiego sie nie dzieje. A czy da sie to jakos wylaczyc w ustawieniach to nie jestem pewny ale ja takiej opcji nie widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przyłączę się do wątku. Ja kupiłem tego typu etui:

Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab3 10.1 P5200 (4035151719) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Niby jakość jest OK ale po całkowitym otwarciu etui o 360% (przednia część okładki styka się z tylną) wbudowany magnes wyłącza ekran. Czyli funkcja wyłączania jest aktywna nie tylko podczas zamknięcia etui ale i pełnego otworzenia co praktycznie uniemożliwia korzystanie z urządzenia. Można używać tablet z majdająca się bezwładnie okładką ale jest to niewygodne co za tym idzie szybko męczy użytkownika. Tu pytanie czy da się to w jakiś sposób wyłączyć? I czy tego typu funkcja działa prawidłowo? Nie chodzi tu o blokowanie ekranu tylko o jego kompletnie wyłączenie przez obcowanie z magnesem niezależnie od strony którą przylega on do urządzenia - wygaszacz mam wyłączony w ustawieniach. Tablet jest nowy na ustawieniach fabrycznych bez wgrywania na niego żadnego softu.

Mam ten sam problem. Kupiłem identyczne ETUI i jestem na nie wściekły. Dziś idę do sklepu sprawdzić czy oryginalny pokrowiec zachowuje się tak samo. Jeżeli tak to sprzedaję ten badziew i kupuję oryginał. TO jest bez sensu abym mógł używać tablet z wiszącą klapką ETUI.

---------- Post dołączono o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Dzismkupilem oryginalny pokrowiec imjusze przyznac ze te podroby przy oryginale sa guzik warte, dopiero teraz czerpie przyjemnosc z etui, moge swobodnie operowac klapka, nie musi zwisac lecz moze byc zlozona o 180 stopni a poza tym w oryginale w innym miejscu jest otwor na aparat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w ogryginalnym Book Cover jest folia w komplecie ?

Jeżeli nie to jaką polecacie ?

Czy Book Cover od samsunga poza kolorami ma jakieś odmiany czy jest tylko jeden ?

(chodzi o to żeby nie kupić jakieś odmiany na polskę bez magnesu do wzbudzania i wygaszania)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Jesli chodzi o oryginał Book Cover jest tylko jeden z magnesem w roznych kolorach.

Wysłane z mojego GT-P5220 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi