Skocz do zawartości
MrJohnyWoW

Spigen Neo Hybrid - czy podróbka jest dobra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dla mnie wywalanie 100zł na etui to jest grube przegięcie a 50zł to małe przegięcie więc nie chce byc zmuszony do wydawania takich pieniędzy na uformowany kawałek plastiku gdzie produkcja kosztuje 99 groszy. Czy ktos z Was używał może nieoryginalne etui Spigen Neo Hybrid i jeśli tak to jakie wrażenia? Czy ramka bardziej trwała niż w oryginale? Czy dobre odwzorowanie kolorów i czy dobrze dopasowane. Rzadko kiedy upuszczam telefon. Przydarzyło mi się raz w życiu, drugi raz to zahaczyłem noga o kabel ale jak to w nowych telefonach od razu wyświetlacz pękł. Chodzi mi aby plecki mi się nie rysowały gdy odkładam na stół a jak spadnie na podłogę to też wy się przydało aby nie stała sie większa krzywda fonowi. Tutaj aukcja gdzie gościu sprzedaje tanio neo hybrid ETUI SGP NEO HYBRID SAMSUNG SIII S3 i9300 + FOLIA (3880696366) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Justice

Nie orientuję się w tym konkretnie modelu, ale z własnego doświadczenia - skoro koszt produkcji tego za 100zł to 99gr, to tego za 50zł zapewne z 9gr i jest to wielokrotnie większy syf.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Pare dni temu zakupilem sobie takie etui z tej ETUI SGP NEO HYBRID SAMSUNG GALAXY SIII S3 i9300 (3850186743) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. aukcji i nie mam zadnych zastrzezen. Wybralem kolor Szaro - Pomaranczowy i wg mnie ladnie to wyglada tworzywo jest dobrej jakosci mile w dotyku takjakby "matowe" ramka sliska. Etui przylega dobrze do telefonu przyciski glosnosci dobrze sie naciskaja a odblokowania trzeba sie przyzywczaic ze jest ciezej niz bez, ale mi to nie przeszkadza. Dzis z rana podrzuce real fotki bo teraz jest pozno i nie mam apartu przy sobie :)

Peace!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na fotki. Miałeś w opakowaniu kod autentyczności, który można sprawdzić na stronie?

Edytowane przez czysty76
    stawiając userowi piwo nie piszemy juz dzięki na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mialem zadnego kodu do rejestracji czyli mam podrobke ale mi to nie przeszkadza bo jest dobrej jakosci :)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4cfd3e6d329eb015.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e2cc35b3092d46ec.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/183ba7d26a552f0b.html#

Edytowane przez pukajec
    zdjecia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze polecam moim zdaniem szkoda wydawac na orginal 100 zl jezeli ta podrobka jest dobrej jakosci i nie ma raczej obudowy ktora ladnie wyglada i daje 100% pewnosci ze nic sie nie stanie z telefonem :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cielak

Aukcją, która podałeś to podróba. Orginał koło 100 zeta kosztuje.

Miałem to etui. Całkiem dobre, chociaż słabo spasowane są miejsca na przyciski głośności/wybudzania.

Po pewnym czasie użytkowania potrafi pęknąć kolorowa ramka, po czym obudowa staje sie bezużyteczna. Mi pękła po 7 miesiącach użytkownia, a druga po 5 miesiącach.

Telefon zaliczył kilka upadków i obudowa dobrze chroniła go przed kontaktę z ziemią, betonę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    libus

Zakupiona czekam aż dojdzie zobaczymy spr dam fotos jak się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Chińskie Spigeny z Aliexpress - Neo Hybrid i Slim Armor. Co prawda do Note 3, ale pytanie było ogólnie o jakość i wykonanie.

Kosztowały po 10 zł za sztukę z przesyłką :DDD

Co prawda nie do końca są idealnymi kopiami, ale za tą cenę (ponad dziesięć razy tańsze niż oryginał) uważam, że są OK.

Widać i czuć, że materiał, z którego są wykonane jest nieco gorszej jakości niż oryginał i kolor też trochę odbiega od standardu,

ale wyglądają na tyle dobrze, że nie ma się co wstydzić na ulicy.

Co do spasowania, to też nie jest idealne, ale na tyle dobre, że nie ma problemu w codziennym użytkowaniu.

Co do wytrzymałości, to nie mogę się jeszcze wypowiedzieć bo mam je od tygodnia, ale za cenę 10 zł nie oczekuję od nich Bóg wie czego.

Nawet jeśli szybko się wytrą albo pękną ramki, to kupi się nowe i tak dziesięć razy i jeszcze będę do przodu ;)

Mam ciemno-niebieskie - czekam na pomarańczowy i jasno-niebieski...

4 szt. za niecałe 50 zł - codziennie inny kolor jak kobiece sukienki ;)

Generalnie polecam - jak nie będzie komuś pasować, to 10 zł nie majątek.

Czas dostawy to ok. 10-15 dni, więc tragedii nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    N1tRo

Bierz podróbę! ;)

miałem oryg. i podróbkę i w wykonaniu są identyczne, jedynie napisy inne np. 'Made in Califernia' :P

Do tego dużo użytkowników oryginalnych SGP mieli problemy z klawiszami głośności - źle się je dociskało, i musieli je potraktować nożykiem :P - więcej info w temacie o tym właśnie etui

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi