Skocz do zawartości
Smiechol

Sense ROM - możliwe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Wiem, że był już podobny temat, ale ja mam pytanie: Czy do jakiegoś Rom-u na GT540 można "dołączyć" HTC Sense? Widziałem, że na SE X8 coś takiego powstało, więc czemu by nie zapytać? Chciałbym odpowiedzi od użytkowników, co trzeba by przerobić w Romie, aby dodać do niego Sense. Chodzi mi oczywiście o całą nakładkę. Wraz z widgetami, tapetami i innymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dac sie da. sam sie troche bawilem i bawie. Wiem ze caly wyglad lunchera jest w pliku htc.rescoues(czy jakos tak). Narazie nie wpadlem jak to jest powiazane z luncherem. Od razu mowie ze tradycyjna zwykle wyciagniecie z romu sense i instalacja chocby widzetow nie zadziala. Zostaje teraz porownac orginalny rom i przerobke na x8 co zostalo zmienione, bo przy zwyklym wgrywaniu lapie bootlopa

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, tego to można by się domyśleć. Ściągnąłem ten rom z X8, ale jak go teraz otworzyć? Już kiedyś szukałem, jak otwierać pliki .img ale nic na ten temat nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otwierasz plikiem unyaffs za pomoca konsoli CMD. Jak co to troche moge pomoc w godzinach wieczornych na gg.

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi