Skocz do zawartości
jkozluk

Spigen Slim Armor View - recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

Z mojego doświadczenia powiem, że:

- Firmware niczego nie zmienił.

- Skuteczność działania jest zależna od egzemplarza. Połamała mi się klapka, a konkretnie zawias. Kupiłem drugą obudowę bo źle się czuję nosząc nieosłonięty ekran. Okazało się, że druga obudowa ma ogromne kłopoty z działaniem - krótko po uruchomieniu działa, a potem nagle telefon zupełnie przestaje reagować zarówno na samą klapkę, jak i po prostu na magnes przybliżany do czujnika. Tak, jakby nic nie było podłączone. Obstawiam, że coś się potrafi rozłączyć i stąd brak działania. W moim przypadku skończyło się wzięciem starego korpusu, na którym telefon zawsze poprawnie reaguje na klapkę, i klapki z nowej obudowy.

[Edit]

Może kogoś to zainteresuje, ale jest sposób, żeby uzyskać aktywne działanie przycisku Home przy zamkniętej klapce. Wystarczy wyjąć z obudowy chip (lub zakleić styki) i zainstalować moduł Xposed S-View All the Covers. Dodatkowo trzeba włączyć adaptację czułości dotyku (Autom. dost. poz. czuł. dotyku) w ustawieniach telefonu. Od tej pory ekran będzie reagował na zamykanie/otwieranie klapki, ale jednocześnie będzie działał Home. Opcja adaptacji czułości jest konieczna, bo bez niej nie będzie działać sterowanie w okienku S-View. Dodatkowo przestaniecie odczuwać wariacje telefonu, który raz widział czip, a raz nie.

Wytaptalkowane na notatniku

Edytowane przez Peri Noid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi