Skocz do zawartości
dEvi@n3r

Co warto zrobić po zakupie LG VU w pierwszej kolejności ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar zakupić ten telefon. Czy możecie napisać, co warto zrobić po zakupie? Chodzi o aktualizacje itd.. Będzie to mój pierwszy smartfon, nie wiem co to romy i te wersje 10J 10F??

Edytowane przez Raciborski
    Poprawiono nazwę tematu. Proszę następnym razem dokładniej sprecyzować zagadnienie w tytule tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

Najlepiej nie rób nic. No jedynie w ustawieniach zaaktualizuj system i tyle. Nie ma co się bawić w coś więcej, można wgrać roota, ale pytanie jaki to ma cel, jeśli nawet się nie wie po co :) (no offence, po prostu nie każdy tego potrzebuje, 95% wyjmuje telefon z pudełka i tak go używa,bo nic więcej nie jest im potrzebne).

Ale swoją drogą teraz to juz się nie opłaca kupować VU, chyba, że zalezy Ci na takim ekranie. Niby 4rdzenie, ale w podobnej cenie dostaniesz 2 rdzenie które nie będą działały gorzej, a sam system będzie płynniejszy i sprawniejszy. Primo, dlatego, że będzie wykonany w nowszej technologii, secundo, VU nie dostanie już raczej aktualizacji do Jelly Bean bądź wyżej, a nowszy telefon, ale z 2 rdzeniowym procesorem działający na androidzie 4.1 wzwyż działa po prostu lepiej, bo ICS to jeszcze troche wybrakowany system

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to co byś polecił? Widziałem ten telefon i poprostu mnie "oczarował". Nie mam parcia na jakies gry i aplikacje. Wystarczy zwykła funkcjonalność, mail, pdf tyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

Nie wiem jaki masz budżet dokładnie. Jest na pewno wygodny, nie przeczę, ale teraz sam by go CHYBA nie kupił. Wpisz w google android do xxx zł i poszukaj. Na tym forum także znajdziesz temat w którym możesz spytać o radę jaki kupić telefon. VU to fajna maszynka, ale zdarza się zaciąć, właśnie ze względu na ICS'a. Moim zdaniem najlepsze telefony robi teraz LG w każdej półce cenowej, co potwierdzili przez LG G2 i serie L, jedynie Note'y to urządzenia które nie mają konkurencji sensownej, szczególnie u LG. Resztę moim zdaniem LG miecie, szczególnie, że także oni są przecież wykonawcami świetnych Nexusów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IMO za te 550zł (cena używki) nie kupisz nic lepszego. A na pewno nie nowszego. Ekran jest mega i jedyny w swoim rodzaju, jeśli zawieszki raz na jakiś czas są dla Ciebie do przebolenia to będzie to najlepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za te pieniądze to lepszych bebechów nigdzie nie znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vu w tej cenie najlepszy.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk.

Edytowane przez szy_mat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

550zł? Kurde, to w sumie myślałem, że trochę droższy jest xD ale to też za używkę, ja bym nie brał, bo bateria na przykład u mnie to tragedia. Bebechów oczywiście, nie ma szans znaleźć lepszych w tej cenie, ale bebechy to nie wszystko IMO

I szy_mat o czym Ty gadasz? VU i 4.4 przez CM? Przecież CM nie działa na każdym urządzeniu... A VU ma zerowe wsparcie, cud, że jest root. Może dałoby się przeportować ROM z 4X HD, ale jakoś nikt się tego nie podjął. Do tego VU to na tyle specyficzny telefon, ze względu na ekran, że nie ma szans, że da sie wgrać Cyanogena, zastanów się co mówisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak się zapoznasz z smartfonem i będzie ci mało to zaktualizujesz sobie do KitKata (4.4) oficjalnym CM, bzdury koledzy mówią, że ICS i nie ma nic więcej. Do tego w tej cenie wsparcie CM to świetna rzecz.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Jasne kolego a tutorial jak to zrobic mozna obejrzeć w telewizji trwam. Piszesz głupoty jakich mało. Chyba ,że masz CM do Vu to dawaj linka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Post wyedytowany, faktycznie nie ma CM. Proszę moderatorów o usunięcie poprzednich postów.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi