Skocz do zawartości
Szym3k80

Telefon na abo 89,90 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jeżeli nie ten dział to z góry przepraszam.

W związku z dzisiejszą promocją Orange postanowiłem przesiąść się do nich z T-mobile. Abonament na jaki się zdecydowałem to 89,90 - 30%. Do tej pory byłem zdecydowany na Xperię Sp. Czy orientuje się może ktoś czy w tym abonamencie dostanę lepszy telefon za nieduże pieniądze. Jest niby SGS 3 za 99 zł, ale nie mam go akurat na stanie. Poza tym mam taki służbowy telefon i jego delikatność nie zachęca mnie. Maksymalnie chciałbym przeznaczyć na ten cel 300 zł. Dodam, że słuchawki spod znaku jabłuszka mnie nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na tą chwile nie widzę nic ciekawszego od xperii sp w tym abonamencie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za niedługo wychodzi Z1C więc jak możesz to poczekaj bo zapowiada się klawo, może być ciut droższy niż zakładasz.

by Ray

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

No właśnie, a nie chciałbym przekraczać podanej kwoty. POza tym nie mogę długo czekać bo groupon do Orange ważny jest do 30.01.2014. Więc chyba pozostaje SP.

Notatka od Moderatora: patryk48
    wykrzyk.png Na forum nie cytujemy postów poprzedzających nasz post.
    Edytowane przez patryk48

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meilbox

od sp lepsze (nie zawsze hw lecz design i opinie uzytkownikow o tym świadczą) .. wg mnie to ascend p6 bez dwóch zdań lepsze wykonanie , aparat i ogólnie podejście producenta do updejtow... całe mnóstwo juz ich dostał zas kitkat do końca stycznia ma byc (juz jest w fazie beat testów), nokia 925 - cacuszko ale nie na androidzie ... poza tymi dwoma bieda ... sgs3 tylko dla lubiących samsungi :-p kazdy znajomy ktory miał sp cieszy sie ze juz jej nie ma... o czymś to jednak świadczy :-p

ja zamówiłem wczoraj p6 i dwie Nokie (920 oraz 925) :-p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak tylko jak z długowiecznością tego p6? Należę do osób które wymieniają telefon przy podpisywaniu aneksu , więc następną wymianę planowałbym dopiero za 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meilbox

No pomysl... Plastik i to średniej jakości bez gg versus aluminium i gorilla glass w flagowcu od huawei... Ja telefon wymieniam najprędzej po roku więc też zależy mi na jego solidnej budowie... Huawei daje nawet firmowe etui do telefonu więc nie musisz kombinować :-) Poczytaj opinie w dziale Huawei.

Edytowane przez meilbox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie przeczytałem cały wątek o P6. Troszkę niepokoi mnie wydajność w grach - lubie pograć, ale nie jestem niewiadomo jakim maniakiem.

Jak ten parametr ma się w porównaniu do XSP?

Jeżeli mnie przekonacie to w poniedziałek zamawiam P6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 89,90 masz Xperie Z za 1 zł ja wziełem i jest git :P co prawda na 36 miesięcy ale komu lepszy telefon do normalnego użytkowania ... do tego 20% wytargowane w salonie dla przedłużenia + 15% Orange open czyli wychodzi 58zł z groszami :)

Też chciałem SP ale jak jest gorszy w aparacie i czymś tam jeszcze to .... a Zetka jest dużo lepsza i za 1 zł to ... grzech nie brać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety mi w tym abo XZ pokazuje za 719 zł. Więc odpada. No i kwestia abo na 36 miesięcy - raz miałem i dziękuję. Przez 3 lata w telefonii komórkowej zmienia się tyle, że wole mieć ciut gorszy telefon niż beznadziejną (w przyszłości) ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi