Skocz do zawartości
Szym3k80

Telefon na abo 89,90 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

meilbox

skoro grasz to chyba lepiej bedzie x sp... ja gram na lapku na telefonie net.. ewenualnie gry typu angry birds... z drugiej strony z kazdym softem na p6 jest liej... lecz wszystko zalezy od developerow to oni musza optymalizowac odpowiednio aplikacjie pod hisilicon ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś byłem obejrzeć oba telefoniki. Rzeczywiście jakość wykonania P6 bije na głowę XSP. Troszkę dziwnie wygląda android w P6 - taki podobny do jabłuszka. Gdybym miał się sugerować wyglądem, zdecydowanie kierowałbym się w stronę P6. Jednak ten jego egzotyczny procesor i układ graficzny. Sam nie wiem co mam robić. Macie może jakieś porównanie jak oba telefony dają radę w grach, albo sami wiecie który jest bardziej wydajny w grach? Tak jak powiedziałem, maniakiem nie jestem, ale dla zabicia czasu lubię pograć.

P.S.

A może ktoś się orientuje kiedy będzie wprowadzony P6S - to chyba byłby strzał w dziesiątkę?

Edytowane przez Szym3k80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xperia do gier będzie na pewno lepsza . w p6 niektóre gry w ogóle się nie włączają , kiepsko z optymalizacją , nie raz tną się nawet mało wymagające tytuły.. obejrzyj sobie jakieś filmiki na necie np /ciach

Edytowane przez delibear
    niedozwolony link

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meilbox

zawsze mozesz p6 opchnac po kilku dniach za 900-1000 zl pojdzie od reki jako nowka ;p i kupic cos innego ;p n4, sp, v, note 2 do wyboru do koloru ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba właśnie tak zrobię. Z tych które zaproponowałeś, który będzie najlepszy do gier? Trochę kusi mnie Note 2, ale znając życie jakość plastiku z którego został wykonany jest tragiczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meilbox

Ostatnio w pracy dwóch kolegów kupiło sobie kilku miesięczne note 2 ... Osobiście za Samsungiem nie przepadam ale dla tego modelu zrobiłbym wyjątek... Poza dużym rozmiarem - niby można się przyzwyczaić , nadaje sie do wszystkiego... :-) jeśli za duży to tylko n4... Jeśli zależy ci na fotkach i szybkim dostępie do fejsa to l 925 gierek tez już na wp jest mnóstwo ...

Edytowane przez meilbox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WP jakoś w ogóle nie biorę pod uwagę. Nie mam przekonania do tego systemu. Jak jest z jakością Note 2 - jest tak sałby jak SGS III? Jak jest z płynnością działania - chodzi mniej wiecej jak SGS III. Pytam ponieważ mam służbową trójkę i znam plusy i minusy tego telefoniku.

P.S.

Może tek ten przeniesiemy do działu co kupić bo tyczy się sprzętu którego Orange nie ma w ofercie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meilbox

Dopiero note 3 jest solidniejszy :-) to samo co sgs3... więc średnio ... Śmiga na nim wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zauważyłem, że w Orange jest ponownie dostępny SGS III za 99 zł. Suma suma sumarum sprzedając go i tak do Note 2 będę musiał dołożyć 300 zł, ale chyba łatwiej będzie go sprzedać niż P6. Co o tym myślicie?

P.S.

Z mojej strony temat do zamknięcia.

Przeniosłem nr z użyciem groupon'a. Telefon jaki wybrałem to SGS III. Będę go chciał sprzedać i nabyć Note 2.

Wszystkim bardzo dziękuję za podpowiedzi co wybrać ;).

Edytowane przez Szym3k80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zares

Możesz mi napisać jak dostałeś Z-tkę za 1zł? Przecież Z-tka była, jak ostatnio patrzyłem za 770zł czy jakoś tak w tej kwocie abonamentu. A to 20% wytargowałeś z łącznej kwoty abonamentu miesięcznego z 89.90 na 58? To tak się da? :D

Cała magia jest w tym, że przy przedłużeniu abonamentu są lepsze telefony? Ja, a raczej moja kobieta przechodziła z karty na abonament i mogła tylko SP wziąć za 89.90/miech.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi