Skocz do zawartości
LethalOne

ZOPO ZP998 - 8x1,7GHz NFC Aero2 14.0MP 2GB RAM 5,5''

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos juz mial okazje uzywac? Ja testuje telefon od wczoraj, Aero2 czyli pasmo 900 o dziwo dziala, nie wiem czy ma to zwiazek z nowym MTK czy po prostu ZOPO postanowilo wprowadzic 900 do swoich telefonow (vide ZP600).

Jest tutaj troche inna obudowa niz w innych modelach ZOPO, co ciekawe ZOPO teraz juz wypuszcza softy troche "pod Europe", czyli mamy tutaj w stockowych ROMach Polski, Google Play.

Roota na razie nie da sie uzyskac.

Edytowane przez LethalOne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rootka robimy szybko przez apke FramaRoot, tak wiec nie ma wiekszego problemu.

Witam!

Ja mam zakupiony z Zopotel.pl - Mój system to :4.2.2 - MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V21.P8, 2014/01/02 15:19

Po wgraniu Framaroot (ze strony [ROOT] Framaroot, a one-click apk to root some devices - xda-developers) nic się nie dzieje, bo następnie musisz zainstalować SuperUsera a tego nie da rady zrobić (bynajmniej MI się nie udało), bo jest wbudowany w System, który nie działa. Także z tym rootem to coś nie tak info podałeś, no chyba że wgrywałeś inną apkę Framaroot lub masz inny soft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ace2

co z obudową? jaka jakość wykonania. Ile trzyma akumulator w zwykłym użytkowaniu?

Co do google play to w chińskim C2 jest więc nie wiem o co ci chodzi. Jedynie android nie do końca przetłumaczony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

mozesz dac pare fotek z tego telefonu? Chcialbym zobaczyc jak wychodza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rm_125

Zainteresowałem się tym telefonem. Pierwsze opinie użytkowników to słaba bateria, nie da sie wgrać roota i nie działają te gesty szybkiego uruchamiania (podobno nowy soft ma to naprawić)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się. Producent na razie milczy w tej sprawie a sprzedaż nadal trwa.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mackus

ma ten telefon radio fm? jak jakoś aparatu(zdjęć i filmów)? opłaca się zmienić z lg optimusa g? Przyznam, że obsługa 2 kart sim tez jest ogromną zaletą, ponieważ mam aero2:) Czy z baterią to faktycznie dramat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam, moj blad, roota nie da sie wlaczyc niestety. Oby poprawili to w kolejnym sofcie. Da sie go wlaczyc w ustawieniach zaawansowanych, ale mimo ustawienia aplikacje nie dostaja dostepu, np. MobileUncle Tools...

Zdjecia moge wrzucic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mackus

To wrzuć,i jakieś opinie o telefonie prosze;) z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,dolaczam się do kolegi Mackus napiszcie swoje opinie o tym telefonie.jestem nim zainteresowany.Czekam na opinie i Wasze wrazenia z użytkowania tego telefonu.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi