Skocz do zawartości
Kriss

Uchwyt samochodowy do nexusa

Rekomendowane odpowiedzi

Kriss

Ktoś ma namiary na coś sensownego? Nawigon zrobił super uchwyt dla samsugna galaxy S i paru innych popularnych modeli.

Na allegro widzę tylko beznadziejne uniwersalne uchwyty z wielkimi szczękami, strasznie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kriss

ciekawe jak ten zielony trzyma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uzywam uchwytu, ktory dostalem z Asusem P535... idealnie siedzi. Mam dostep do wszystkich klawiszy bocznych. Od dolu tez dostep do ladowania... Kamera nie zaslonieta, czyli mozna tez foty drodze robic, czy film ;P

Taki o:

img_large_id10401n1.jpg

Nie zwracajcie uwagi na cene, sadze, ze jest juz nieaktualna... Ja w kazdym razie mialem za free z zestawu :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kwgecb

Witam

Do auta polecam Nokia CR-39, to taki uniwersalny uchwyt.Wprawdzie Nexus "wchodzi na styk" ale uchwyt trzyma pewnie, nie trzeszczy i nie skrzypi.Na dolnych i bocznych "łapkach" są pianki które ładnie przytrzymują sprzęt.Oko aparatu nie jest zasłoniete i jest niezły dostęp do ekranu.Do szyby można przyssać CR-39 za pomocą HH-12 lub HH-17.Ten pierwszy to (wg.mnie) straszny skrzypiący i niestabilny badziew, a HH-17 trzyma się szyby jak przyspawany lecz jest minimalnie krótszy.

Oczywiście Nexus nie może być "ubrany" w żaden pokrowiec, obudowę czy inny żelik.

U mnie Nexus "ubrany" jest w Momax I-Case Pro ale musiałem z uchwytu wymontować boczne pianki by go tam umieścić.

pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Ja uzywam oryginalnego od NOKII (do e52 dają taki w zestawie) na pierwszy rzut oka nie wygląda na to, że dobrze trzyma ale jeśli się go ściśnie odpowiednio to telefon trzyma bardzo dobrze i nie ma prawa wypaść. Jest mały, ładny i ciekawie wygląda w samochodzie. No i cena bo ok 40zl a nie 168 jak ten wyżej opisany.

oryginalny-uchwyt-nokia-cr-115-hh-20-e52-c5-e66.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    H0MER

Jakby ktoś był zainteresowany to mam oryginalny uchwyt samsunga do Nexus S z ładowarką itd. Kompletny Car Kit. Pozbyłem sie Nexus'a i nie mam co z nim zrobić :)

Edytowane przez H0MER

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    H0MER

Uchwyt jest nowy i na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi