Skocz do zawartości
danio796

Blokowanie dostępu do internetu poszczególnym aplikacjom!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój telefon nalicza mi opłaty za transfer. W aplikacji 3D WATCH DOG od razu po włączeniu transfeu danych nalicza mi 100 kb, czytałem w internecie, że to jakieś aplikacje włączone w tle facebook itp naliczają. Dodam, że zależy mi tylko na wyłączeniu dostępu do internetu tylko niektórym aplikacjom! Wypróbowałem DroidWall ale trzeba mieć zrootowanego androida. Telefon jest nowy więc nie chcę ryzykować a w dodatku potem nie wezmą mi go na gwarancje w razie coś. Proszę o waszą pomoc! Czy są jakieś inne takie aplikacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Danio powiem ci tak jeżeli masz roota nie tracisz gwarancji. Oprogramowanie serwisowe SE nie wykrywa tego ze fon jest rootowany więc na innej podstawie nie mogą orzec o cofnięciu gwarancji z racji ingerencji w oprogramowanie jeżeli oprogramowanie serwisowe tego nie wykrywa bo na "oko" to chłop w szpitalu umarł ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale nie chce nic tam kombinować i ryzykować ;D Mam ten telefon na 2 lata a dopiero 1-2tyg minęły ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uwierz mi root jest prosty tak samo jak odrootowanie i nawet to śladu nie pozostawi więc nie masz się czego obawiać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi