Skocz do zawartości
gallangher

Zmiana aplikacji odbierającej połączenia przychodzace.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Do szału dopłowadza mnie sposób w jaki Next wyświetla numer dzwoniący. Zajmuje to może 5% wielkości ekranu...

Jaką polecacie aplikację dla Nexta która przy połaczeniu przychodzącym wyświetli mi mozliwie duży numer osoby spoza listy kontaktów?

Nie zależy mi na efektownej animacji. Może być klasyczne byle nazwa wyświetlana była duża.

Kiedy jadę samochodem , chce widzieć kto do mnie dzwi zanim odbiore :)

Z tego co widzę, większość aplikacji kładzie nacisk na wyswietlanie zdjęcia na pełnym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

osobiscie uzywam "Ultimate Caller ID Screen" i najwieksza czcionke da sie ustawic jak ponizej

post-197200-14255738691304_thumb.png

testowalem tez rocketdial, ktory tez ma opcje do zmiany callerID i najwieksza czcionka to taka

post-197200-14255738691766_thumb.png

problem jest tylko taki ze callerID z rocketdial nie do konca poprawnie mi chodzil. czasami na zablokowanym ekranie pojawial sie nadal stary callerID zamiast tego ustawionego w programie. gdy ekran nie byl zablokowany to dzialal bez zarzutu. moze u ciebie bedzie lepiej dzialac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noel7
    Cześć !

Do szału dopłowadza mnie sposób w jaki Next wyświetla numer dzwoniący. Zajmuje to może 5% wielkości ekranu...

Jaką polecacie aplikację dla Nexta która przy połaczeniu przychodzącym wyświetli mi mozliwie duży numer osoby spoza listy kontaktów?

Nie zależy mi na efektownej animacji. Może być klasyczne byle nazwa wyświetlana była duża.

Kiedy jadę samochodem , chce widzieć kto do mnie dzwi zanim odbiore :)

Z tego co widzę, większość aplikacji kładzie nacisk na wyswietlanie zdjęcia na pełnym ekranie.

To zainstaluj sobie jakąś APK'e która mówi na glos kto dzwoni z listy kontaktów - a jak nie ma to mówi 'nieznany' :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł dobry, ale ja mam kontakty opisane z polskimi znaczkami (już tak lubię) co jest pierwszym problemem a do tego spora część opisów jest po francusku. Nie sądze, zeby aplikacja była na tyle mądra, ze sama przełączy język :)

Na razie testuje RocketDial, dam Wam znać co wyniknie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi