Skocz do zawartości
Kostek5437

INFO Kompendium wiedzy: QUANTUM 4.

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu nie zrobicie z tego ROM'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To w takim razie wypisz te niepotrzbene śmieci, i wypissz co zaznacyzles w pimp my rom...niektorzy moga zaznaczyc o jeden za duzo i bedzie zle, pomysl troche... Ja nie prosze o wiele...( w imieniu wszystkich)

---------- Post dołączono o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

@Devil-May-Cry ja umiem zrobic rom ale Olewce trudno wspolpracowac i wejsc na skypa ;) 4 dni go prosilem o to. Zero odzewu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Olewka

Jak mam ci sie odezwać skoro jestem odcięty od komputera, co zresztą ci pisałem. Po 2 próbowalem to robić ale dostaje errory z carliva. Po 3 nic wielkiego nie zmienił bym w tym romie. Po 4 Nie umiem wklejać skryptów do android kitchen. Po 5 z tym co napisałem poradzi sobie każdy laik, a nadmieniłem zeby przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian zrobic backupa zeby chuchac i dmuchac zeby nic sie nie stalo. Po 6 Wgraj po prostu wszystko z tego tematu i telefon będzie śmigał jak po amfie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko fajnie, ale po zainstalowaniu Universal MTK Performance Pack przestało działać GTA San Andreas. Jest na to jakiś sposób? Mi bez żadnych modyfikacji w AnTuTu pokazuje 11193 :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisz czy robic od poczatku te tweaki z stockowego romu 718 czy jakiegos innego romu. Po drugie co usunąć z titanium backup, a p trzecie co włączyć w pipmy my romie. To tyle.

Grzegorz, ty pierwszy raz siedzisz w ROOT bo nie rozumiem? Wchodzisz do titanum i usuwasz to co uważasz za zbędne, m.in: Książki Play, Muzyka Play, hangouts itd.. To, czego nie będziesz używać.... Tylko sie nie rozpędź i nie wywal plików z sytemem :oczy:

To nie jest skomplikowane.

// Poza tym wszystko masz w pierwszym poście(prosta instrukcja obsługi)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Olewka

Hmmm, nie wiem dlaczego. Ja instalowałem i wszystko było ok. ;c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie zamiast wyprawiać jakieś szamańskie sztuczki z telefonem, instalować rzeczy o których się niema pojęcia a potem nakręcać się wynikami testów, które drgnęły o milimetr lepiej po prostu dobrze optymalizować pamięć i ograniczyć ilość sieci w pamięci. Używać z głową greenify.

Może to będzie zaskoczeniem dla niektórych ale trzeźwo patrząc niema żadnej różnicy w działaniu zoptymalizowanego telefonu nawet na stocku z rootem a romami tutaj prezentowanymi.

Lub zainwestować w ciut lepszy telefon.

wysłano z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Olewka

@rogeros, masz poniekąd racje, aczkolwiek zawsze mozna eksperymentowac i uzyskać dobry efekt. To juz zalezy od nas i od naszego uzytkowania. Ja od pierwszego dnia z androidem zaczalem sie bawic i staralem sie zrobic tak aby wszystko bylo cacy. Dzisiaj zaczynam eksperymentować z wersją Lite od Mateoxa :). Jeśli nie chcecie tego typu rzeczy to powiedzcie :))

Edytowane przez Olewka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluje te skrypty na qm7 lite od mateoxa i dam znac ile w antutu.

---------- Post dołączono o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

A czy w build.prop cos modyfikowales? bo to tez warto potestowac, sprobuje i dam znac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Olewka

Nic nie dodawałem do build.prop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi