Skocz do zawartości
Kostek5437

INFO Kompendium wiedzy: QUANTUM 4.

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam, działa ;) U mnie wynik w Antutu: 11174 ;) A tak nawiasem to seeder nie zadziala bo pureperformance x mod ma to wbudowane te entropy ;) a testowalem na robie qm7 lite od mateoxa bo po co usuwacv na stockowy apki jezeli mamy to zrobione juz w tym romie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest jakakolwiek szansa na wydanie przez producenta tego telefonu aktualizacji chociaż do 4.3 z wbudowanym trimmingiem pamięci? Obawiam się że GoClever po 2 aktualizacjach wymuszonych właściwie przez zirytowanych klientów porzuci wsparcie dla tego modelu, koncentrując się na ,,zamożniejszych'' właścicielach Insigni. Nie kojarzę w ogóle aby tego typu producenci (polscy) wydawali jakiekolwiek poważne aktualizację podnoszące numerację samego Androida. Tylko małe bugi + problemy ze sprzętem. Rozwiązane? No to koniec wsparcia. Zapraszamy za rok po nowszy model. Mam jeszcze pytanie czy jest możliwość użycia w tym modelu kernela z fukcją OC? Nie widziałem żeby ktokolwiek tu pytał o możliwość podkęcania tego Mediateka, który bonusowo lub przez pomyłkę chodzi sobie wesoło na 1300, a nie 1200 jak widnieje w specyfikacji. :rolleyes: Przykładowo ja chciałbym zwiększyć mu limit na 1600 Mhz, ale oczywiście nie mam odpowiedniego kernela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Olewka

Na pewno nie dostaniemy androida 4.3, bo modele tego typu mają z reguły 4.2.2 i dopiero do 4.2.2 są aktualizacja. Co do kernela: [uTIL][WIN][MT65xx] MTK Droid Root & Tools | MediaTek Android Smartphone - xda-developers być może coś tutaj znajdziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Jesteś świeżakiem jeśli chodzi o smartfony i o to forum. Otuż mam roota i chcialem wgrac QM7 lite przez podstawowe recovery w quantumie 4 i nie wchodzi wyskakuje aborted. A nie wiem jak zainstalować Carliv touch recovery. Prosze o wyrozumiałość...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Olewka

Musisz zainstalować Carliv Touch Recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A nie wiem jak zainstalować Carliv touch recovery. Prosze o wyrozumiałość...

W tym temacie masz wszystko napisane http://forum.android.com.pl/f1051/carliv-touch-recovery-v6-0-4-4-v2-2-a-356449/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Tutaj do pobrania program Carliv Touch Recovery v6.0.4.4 v2.1 który odpalamy i po klikaniu stosownych komunikatów które się ukazują na ekranie, program wykryje nasz telefon, i wgra recovery do telefonu."

I tu dla mnie zaczynaja sie schody ;( Nie wiem jak go "odpalić" probowalem juz rozpakowywac przez 7zipper i męcze się z tym drugi dzien i nie dziala... Pomocy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Olewka

Wypakowujesz winrarem, w telefonie wlaczasz debugowanie usb, i podlaczasz go do komputera, uruchamiasz program jako administrator. Nie pamietam dokladnie ale jak ci wyskoczy okienko dajesz auto, a potem czy masz flipped screen dajesz nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okk juz sie za to zabieram! Dzięki:)

---------- Post dołączono o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Nie wchodzi.. wlaczam debugowanie, podlaczam telefon, otwieram rozpakowany plik CTR i wyskakują komunikaty po czym pisze please wait i naciskam ok i pisze ze sie nie powiodło...

pisze ze sie nie powiodło a potem pyta czy zainstalować jakis MTK Auto downloader. pobierac ten program?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Olewka

To są sterowniki pobierz i zainstaluj, powinno pójść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi