Skocz do zawartości
tycobb

RCMix S v 2.0 - pierwszy port ginger sense dla desire

Rekomendowane odpowiedzi

liftlodz

musiałem z przykrością odinstalować, niestety nie działa wifi tethering I wiesza się podczas rozmowy jeśli jednocześnie muszę coś sprawdzić w innych aplikacjach fona.....poczekam na stabilniejsza wersje

poz tym po wyłączeniu (zgaszeniu) wyświetlacza odłącza samoistnie sieć komórkową, włacza ją po włączeniu wyświetlacza, czyli żeby normalnie telefon działał musi być nonstop właczony wyświetlacz

Edytowane przez liftlodz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przetestował już ktoś, ile działa bateria? Daje radę wytrzymać tyle co oryginalne 2.2 od HTC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

już dwa razy miałem go zainstalowanego i niestety musiałem odinstalować, niestety - gdyż funkcjonalność nowego SENSE jest powalająca - nie działa sieć komórkowa, tzn po wyłączeniu wyświetlacza rozłącza ją a potem loguje się dopiero po aktywacji wyświetlacza

wyszła wersja V3

Edytowane przez liftlodz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cypis

już dwa razy miałem go zainstalowanego i niestety musiałem odinstalować, niestety - gdyż funkcjonalność nowego SENSE jest powalająca - nie działa sieć komórkowa, tzn po wyłączeniu wyświetlacza rozłącza ją a potem loguje się dopiero po aktywacji wyświetlacza

wyszła wersja V3

W temacie InsertCoin S znajdziesz paczke do naprawienia tego buga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyszła wersja V3

http://baadnewz.lcdc.sk/Desire_S_Base_Gingerbread_NewSense/fix_mobile_connection.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Konrad

Wersja v6 chodzi fantastycznie, szybko stabilnie, nie mam zadnych lagow, niestety nie dziala aparat :-/ mam nadzieje ze niebawem cos z tym robo zdziala ;-) szkoda ze niema data2ext :-(

Edytowane przez Konrad
    blad ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wersja v6 chodzi fantastycznie, szybko stabilnie, nie mam zadnych lagow, niestety nie dziala aparat :-/ mam nadzieje ze niebawem cos z tym robo zdziala ;-) szkoda ze niema data2ext :-(

:) ciesze sie ze sie podoba :)

data2ext, narazie niema... dzisiaj zrobie data++ na CM7 hboot...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Konrad
    :) ciesze sie ze sie podoba :)

data2ext, narazie niema... dzisiaj zrobie data++ na CM7 hboot...

Mam nadzieje ze, dalej bedzie taki szybki i stabilny ;-) wiadomo cos w sprawie aparatu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

A czy da się ekran odblokować klawiszem trackbala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra może ktoś mi w końcu odpowie na pytanie które zadawałem w innych postach (sorki za OT) ale nurtuję mnie to od początku jak mam roota.

Mam stock rom 2.2 i potrzebuję tylko data2ext, jak dograć do takiego romu, czy się wogóle da ?

Proszę o pomoc :(

Wystarczy mi mój stock rom ale chciałbym tylko aby apki szły na SD...

ps. biję się w pierś .... szukałem, szukałem, szukałem... ale nie znalazłem jedno znacznej odpowiedzi jak to zrobić i czy się da :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi