Skocz do zawartości
pecet

Jaki pokrowiec najlepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

pecet

Witam. Znalazłem coś takiego na necie

COMBO MESH CASE - HYBRYDOWE ETUI LG L7 II 2 +FOLIA (3830703533) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jak myślicie fajne to jest ? a może polecacie coś innego-lepszego ?

Wcześniej miałem pancerniaka(st17i) to się nie przejmowałem ale teraz troszkę szkoda nowego cacka więc trzeba go jakoś zabezpieczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mocin

Posiadam ów etui i jest bardzo zadowolony, dałbym 8/10, wykonanie solidne, aczkolwiek guma jest trochę luźna na po bokach telefonu, mogłaby być trochę węższa, jednak to plastikowe mocowanie dociska ja do telefonu tak czy siak, ale palcem łatwo zahaczyć i troszkę się zsuwa. Jak dorwę później aparat zrobię fotkę o co mi dokładnie chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm... ja się tylko zastanawiam nad jednym, jeśli inżynierowie z LG łamią sobie głowy żeby zrobić jak najcieńszy telefon, to jaki sens pakować go w takiego gumiaka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby przy upadku nie złamał się w pół ;) a tak serio taki gumiak amortyzuje przy upadku i nie rysuje się tylna klapka sam aktualnie zastanawiam się nad kupnem, teraz używam skórzanego etui w które wsuwa się telefon. Ale tylna klapka ma już parę duużych rys które mnie denerwują i szczerze mówiąc to jeżeli rysy będą się robić z taką częstotliwością jak obecnie to za sześć m-cy trzeba by wymienić tylną obudowę a telefon mam od 7.11.13

Wysłane z mojego LG-P710 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet
    Posiadam ów etui i jest bardzo zadowolony, dałbym 8/10, wykonanie solidne, aczkolwiek guma jest trochę luźna na po bokach telefonu, mogłaby być trochę węższa, jednak to plastikowe mocowanie dociska ja do telefonu tak czy siak, ale palcem łatwo zahaczyć i troszkę się zsuwa. Jak dorwę później aparat zrobię fotkę o co mi dokładnie chodzi :)

Czekam na fotki :-P

Wysłano z mojego Aktiwa Tapatalkiemt Blue

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mocin

post-284163-14255738978247_thumb.jpg
    post-284163-14255738978601_thumb.jpg

Guma jest luzna na obrzezach lewego i prawego boku. Wystarczy tylko dotknac, bez uzycia wiekszej sily by ja odgiac. Gora i dol jest w porzadku, bo tworzywo mocno dociska tą gumę.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez tosiek721
    Zdjęcia umieszczamy w spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet

A jak Telefon w nim wygląda? nie wydaje się dużo masywniejszy? ogólnie telefon jest fajny smukły i cienki ale wydaje mi się że ten pokrowiec dużo go pogrubia. Czy tylko mi się wydaje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mocin

Pogrubia i wydaje się pancerny :P

Ale mnie się podoba, bo bałem się go nosić bez pokrowca, że mi spadnie albo coś. W pokrowcu sam komfort trzymania w ręce telefonu jest lepszy, bo nie ślizga się on w dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet

Przekonałeś mnie ;) to jest jedyny ładny i dobry jakościowo futerał ;) i ta dziurkowana faktura z tyłu. Zobaczymy jak to będzie wyglądało, w razie czego mogę zwrócić więc można zaryzykować ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam coś takiego Etui Futerał Nakładka Silikon LG L7 II - P710 P713 (3833570239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nie jest luźne, ładnie opina sie na telefonie i dobrze go chroni. Przyciski działają jak należy. Dość przyjemnie się używa telefonu jak jest w takim "opakowaniu" :D ogólnie polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi