Skocz do zawartości
RoTa

Wszystko o wybieraniu głosowym

Rekomendowane odpowiedzi

RoTa

Witam!

Mam dwa problemy do rozwiązania:

1. Czy jest możliwość w NEXT włączenia wybierania głosowego, a w szczególności przy podłączonym zestawie słuchawkowym? Wciskamy przycisk na przewodzie słuchawek i wypowiadamy określone hasło - aparat wybiera kontakt skojarzony z danym hasłem głosowym i łączy rozmowę.

2. Czy jest możliwość ustawienia mniejszej głośności radia przy podłączonym zestawie słuchawkowym.

Pierwszy skok to za głośno (jak dla mnie) w cichym pomieszczeniu.

Będę wdzięczny za jakieś naprowadzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    orsa83
    Witam!

Mam dwa problemy do rozwiązania:

1. Czy jest możliwość w NEXT włączenia wybierania głosowego, a w szczególności przy podłączonym zestawie słuchawkowym? Wciskamy przycisk na przewodzie słuchawek i wypowiadamy określone hasło - aparat wybiera kontakt skojarzony z danym hasłem głosowym i łączy rozmowę.

Raczej nie. Wg. specyfikacji ta opcja nie jest obsługiwana.

---------- Post dołączono o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Też mam pytanie. Ostatnio w komentarzach na portalu ##### (myPhone Next Dane techniczne telefonu :: #####) pojawiło się sporo negatywnych opinii na temat wadliwego gniazda micro usb, które ulega po krótkim czasie uszkodzeniu. Spotkał się ktoś z Was z tego typu problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RoTa

1. Czy jest możliwość w NEXT włączenia wybierania głosowego, [...]

Raczej nie. Wg. specyfikacji ta opcja nie jest obsługiwana.

No tak, ale może jakieś aplikację nadrabiają ten brak. Jakoś nie chce się wierzyć żeby nie można tego zrealizować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

@up

Nawet fajnie działa :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to lipa :facepalm: po co do wypowiadania kontaktów internet .

Jednak Cyberon jest w tej materii niezastapiony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel
    po co do wypowiadania kontaktów internet
    Ano fakt :mad:

Lipa i to wielka.

Cyberon powiadasz ?

Nie rozpoznał mi ani jednego wypowiedzianego imienia z kontaktów :( czyli jeszcze większa lipa bo Speak 2 Call Free-Voice dialer przynajmniej działa idealnie.

Edytowane przez SamXel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noel7
    Też mam pytanie. Ostatnio w komentarzach na portalu ##### (myPhone Next Dane techniczne telefonu :: #####) pojawiło się sporo negatywnych opinii na temat wadliwego gniazda micro usb, które ulega po krótkim czasie uszkodzeniu. Spotkał się ktoś z Was z tego typu problemem?

Aktualnie niemal we wszystkich telefonach najsłabszym punktem jest gniazdo USB - w Nextach i tak jest lepiej bo nie jest OTG więc w zasadzie służy do ładowania i łączności z PC.

Ja stosuję przejściówkę wpiętą cały czas jak jestem w domu i wyjmuję ja jak idę/jadę do miasta itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RoTa

Przetestowałem i działa jak trzeba, minusem jest przymusowy internet - ale jest to do przejścia.

Mam jeszcze jeden problem, ale o tym niżej.

Cyberon powiadasz ?

Nie rozpoznał mi ani jednego wypowiedzianego imienia z kontaktów :( czyli jeszcze większa lipa bo Speak 2 Call Free-Voice dialer przynajmniej działa idealnie.

Trochę mnie to dziwi, bo wziąłem go na drugi ogień i od razu zadziałał bez zarzutu. Wybiera kontakty, a na nr stacjonarne nawet dzwoni (takie ograniczenie w wersji demo). Minus to trochę pieniążków trzeba wyłożyć.

A teraz problem: jak zmusić te aplikacje do uruchomienia mając telefon w kieszeni (oczywiście jedną z nich), np wciskając przycisk standardowego zestawu słuchawkowego. Przewiduję, że jest to możliwe (w końcu to android ;)) - obecnie po wciśnięciu uruchamia się odtwarzacz muzyka. Pewnie da się to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    !urek

Chyba bez Lamy lub Taskera się nie obejdzie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi