Skocz do zawartości
.:Paulo:.

Lenovo A3000 - akcesoria

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na to ze sprzecik posiada coraz wiecej osób prosze o wypisywane akcesorii jakie do niego polecacie ( uchwyty, pokrowce, klawiatury, itp)

Od razu was zapytam czynktos posiada uchwyt samochodowy na szybe, jaki ewentualnie polecacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spoko2

Ja szukam jakiejś przejściówki, żebu można było podłączyć pena. Co do uchwytu na szybę to można kupić ale ja do nawigacji wykorzystuję typowy pokrowiec - taki na rzepy. Mam przyklejone dwa klipsy (rzepy) na konsoli samochodu i przypinam tablecik z pokrowcem do nich. Taki mój patent w dość starym samochodzie. Nie zasłania szyby a co za tym idzie widoczności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe rozwiązanie ale u mnie sie nie sprawdzi, dlatego muszę mieć coś na szybę. Co do przejsciowki to chyba zwykła mikroUsb> USB bedzie działac. Widziałem takie w sklepie dla idiotów ale ale cena była idiotycznie duża około 25 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spoko2

Faktycznie ta cena. Sprawdziłem na Allegro - max 5 zł. Jutro poszukam. Zastanawiałem się czy warto naklejać folię na szybkę wyświetlacza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bolok

Co do przejściówki to ja kupiłem taką z allegro za ok 2zł i działa z A3000. Aczkolwiek po przetestowanie na razie zbyt często nie korzystam z tej przejściówki, jakoś nie mogę się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kenkra

Ja mam kabel OTG z Allegro za 1,85zl :) dziala bez problemu z pendrivem.

Uchwyt na szybe kupilem za 49zl-Extreme Style 2w1 z mozliwoscai montazu na szybie i na zaglowku fotela.

Uchwyt ma duza przyssawke i trzyma dobrze,ale dol mam oparty o deske rozdzielcza-uzywam w dostawczym IVECO.

Ogolnie to go nie polecam,chyba ze do dzialania tabletu w pionie.

W poziomie natomiast uchwyt zaslania przycisk power,jesli go odslonimy to zasloni wejscie ladowania :)

Dokladny opis uchytu:

Extreme Style

Type:TAB2in1

Tak on wyglada:KLIK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi