Skocz do zawartości
Ramirez

Jaka aplikacja do czytania książek?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam wygodnej aplikacji do czytania książek w formacie pdf. Jakie bezpłatne programy tego typu polecacie?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DarAss

wgrany razem z romem z pakietu office programik radzi sobie świetnie z PDFami ;) Ale w markecie masz chyba najlepszy Adobe Acrobat Reader. Jest jeszcze wiele innych, w tym polski PDF Viewer ale ich nie testowałem. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponadto jeśli chodzi ci o czytanie ebooków to akurat pdf nie jest najszczęśliwszym formatem. Z czytników innych formatów które przetestowałem to: najbardziej uniwersalny jest cool reader (pdf nie czyta, ale czyta naprawdę sporo innych formatowe łącznie z rtf. Przyjemną aplikacją jest też fbreader. Mniej uniwersalny alert szybszy i lepiej renderuje strony. Do czystych pdf to acrobat reader. Pozdrawiam

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do pdf'ów najlepszy jest adobe reader.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Equi

Odrzuć pdf, bardzo łatwo możesz zrobić kompresje np. do epub.

Najlepsza aplikacja do czytania e-bookow to Laputa i nikt mi nie powie, że jest inaczej. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

COOLREADER radzi sobie najlepiej !!! Tylko nie wiem, może to tylko u mnie, ekran się wygasza i trzeba w normalnych ustawiniach włączyć żeby się nie wygaszał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wibi

Korzystałem z Aldiko,Laputa Pro i wydawały mi się doskonałe,jedyny problem jaki z nimi miałem to korzystanie z ebooków wgranych na kartę pamięci, po prostu te programy nie bardzo chciały widzieć katalog z ebookami na karcie i chciały głównie ściągać z internetu.Na jednym tablecie jakoś w końcu sobie poradziłem i Laputa zaczęła czytać z karty ale na drugim już nie.Spróbowałem więc za poradą użyć programu FBReader i to był strzał w dziesiatkę, jest to program b.podobny do Aldiko tylko majacy więcej opcji a na dodatek widzi wszystko, żartując powiem, że pewnie widział by książki leżące na stole a tak poważnie to polecam każdemu,jest naprawdę świetny przy czym ja konwertuję wszystko do formatu epub programem Calibre, konwertuje również pdfy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ketsi

hej szukam programu do czytania książek kiedyś miałam sony ericssona i jak włączałam książkę i chciałam do niej wrócić to normalnie zapisywało się w tym momencie gdzie skończyłam teraz mam HTC wildfire czytam książki przez Adobe Reader i szczerze powiem ze mało wygodnie jest z paru powodów np po zamknięciu książki i ponownemu otworzeniu jej muszę zapamiętać stronę na której skończyłam ponadto przeszkadza mi tez to ze jeżeli chce czytać na całej kartce żeby nie musieć przesuwać strony na boki zmniejszam czcionkę co nie jest zbyt wygodne moje pytanie brzmi czy jest jakiś program na tego typu telefon który będzie ułatwiał czytanie książki który będzie miał normalna czcionkę i będzie zapamiętywał moment w którym skończyłam czytać książkę ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ketsi

hmm a jakas polska wersja ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi