Skocz do zawartości
chestercsr

CyanogenMod-7 for Desire HD & Inspire: V7.0.2

Rekomendowane odpowiedzi

can5ona

Ja dziś znalazłem problem który wygląda tak:

Gram lub korzystam z jakiejś aplikacji pełnoekranowej - dostaję sms-a (korzystam z go-sms), pojawia się okienko z wiadomością, odpisuję, okienko znika i wracam do gry - jeżeli jednak nie zacznę grać tylko pozwolę na to żeby po minucie żeby zgasł ekran i włączyła się blokada to już potem ratuje mnie tylko reset. Mogę co prawca podświetlić ekran ale nie reaguje już na dotyk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SnP88

Panowie nie mogę wgrac sobie CM-a ;( próbowałem juz wersje stable oraz nightly wgrywam pokazuje ze niby ok reboot wlacza sie pokazuje sie ten ekran powitalny i znowu animacja startowa CM po chwili znowu ekran powitalny i tak w kółko oczywiście full-wipe zrobiony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    can5ona

Mam pytanie: Czy mając CM 7 można jakoś wrócić do oryginalnego softu jeżeli nie mam backupa? Usunąłem go przez przypadek z karty i został mi backum Ice Cold Sandwich oraz wczorajszy Backup CM7 który zrobiłem od tak na wszelki wypadek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    speedy
    Panowie nie mogę wgrac sobie CM-a ;( próbowałem juz wersje stable oraz nightly wgrywam pokazuje ze niby ok reboot wlacza sie pokazuje sie ten ekran powitalny i znowu animacja startowa CM po chwili znowu ekran powitalny i tak w kółko oczywiście full-wipe zrobiony

Skorzystaj z narzędzia super wipe. Link znajdziejsz w pierwszym poście dotyczącym IceColdSandwich. Możesz też spróbować pobrać raz jeszcze paczkę CM. Może coś jest nie tak z sumą kontrolną.

Mam pytanie: Czy mając CM 7 można jakoś wrócić do oryginalnego softu jeżeli nie mam backupa? Usunąłem go przez przypadek z karty i został mi backum Ice Cold Sandwich oraz wczorajszy Backup CM7 który zrobiłem od tak na wszelki wypadek.

Ściągnij sobie RUU i zrób to z poziomu komputera. Później, jeżeli chcesz mieć roota użyj Ultimate Multi Tool-a i powinno Ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    smo

Może ktoś zauktualizować linki i wrzucić łącze do sprawdzonego super wipe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi