Skocz do zawartości
chestercsr

ROM CyanogenMod-7 for Desire HD & Inspire: V7.0.2

Rekomendowane odpowiedzi

vBB

Ja wgrałem wersję RC4 wraz z Google Apps, rom bardzo płynny, "uciekania" baterii nie zauważyłem wcale, normalnie wszystko wyglądało w ciągu tego jednego dnia co używałem CM7 RC4. Generalnie żadnych problemów, no prawie żadnych, bo bug z wideo mnie strasznie wkurzył (próba odtworzenia filmu w trybie portretowym kończy się czymś w rodzaju kolorowego pola nachodzącego na film) a także zdenerwowałem się też, ponieważ ikonki zasięgu wifi i gsm zmieniały mi się co chwila z zielonych na białe, a tło pozostawało szare, tj. raz było zielone wypełnienie z szarym tłem a raz białe wypełnienie... Wróciłem ostatecznie do ARHD 3.3.

---------- Post dołączono o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Aha, jeszcze jedno, skąd wziąć oryginalny launcher z piernika? Nie korzystam z ADW od dłuższego czasu, wiem, że można go skasować z poziomu Titanium Backup, to też zrobiłem, ale jak wgrać sobie na stałe launcher z GB jako domyślny launcher? Nie chcę mieć jednego launchera którego używam, bo w razie wysypania coś musi działać.

No i oczywiście wspomniałem o tym zmienianiu kolorów na pasku, czy ktoś się z tym spotkał?

---------- Post dołączono o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Okazało się, że to zmienianie kolorów to taki feature w AOSP Gingerbread ;) Niech poprawią ten bug z wideo, może wyjdą jakieś lepsze sterowniki 3D i myślę, że finalna wersja CM7 już niedługo i będzie super. Już RC4 jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arky21

A ja zgotowalem sobie taka wersje z launcherem pro plus, dodając gapps i kilka aplikacji z sense, tzn z tych które w tych romach sa standardowo. Powiem szczerze ze jestem strasznie zadowolony. oczywiście wywaliłem oryginalny launcher. Szczerze polecam cyana.

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, mam wielki problem, prubjuję połączyć się z internetem, przez komputer, dokładnie przez usb, lecz w żaden sposób nie mogę tego osiągnąć, zainstalowałem rom Cyanogenmod 7, wcześniej miałem Android Revolution HD i nie było żadnego problemu, po prostu wybierałem internet z komputera i już, a tu nie ma takiej funkcji, czy mógłby mi ktoś pomóc?? z gory dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz DHD to po co instalowałeś program do tego do tego nie potrzeba żadnego programu

Tylko na kompie trzeba włączyć dostęp przez zaporę systemową możesz tak

Odinstalować ten program aby przy podłączeniu USB pokazywała ci się ta opcja albo

Ustawienia/podłącz do komputera/domyślny tryb podłączenia i zaznaczyć to co chcesz

A na kompie to

Menu start/panel sterowania/zapora systemu Windows/zezwalaj programowi lub

Funkcji na dostęp przez zaporę systemu Windows/zmień ustawienia

I tam zaznacz protokół SSTP I OK.

Po tym jak to zrobisz to nie powinno być problemu

Ja nie instalowałem żadnego programu do tego i mi działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale ja nie instalowałem żadnego programu, po prostu chociałem zmienić rom na cm gdyż jest szybszy od AR HD, tylko chciałbym mieć również możliwośćkorzystania z internetu przez usb na tym telefonie z tym romem, w AR HD, była taka opcja do wyboru gdy się kabel podłączyło, a gdy włącza się w cm kabel to odrazu łączy się jako napęd dyskowy i nic nie da się zrobić, w ustawieniach sieci nawet nie ma takiej funkcji jak "internet z komputera" jaka była w AR HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To w takim razie musisz poszukać jakiegoś programu aby dograć to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie w tym problem ze nie moge takowego znalezc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

Dzisiaj wyszła finalna wersja CM7, bez bugow, przynajmniej zadnych nie ma znalezionych. Jak wrócę do domu to zrobie kopie obecnego romu i wgrywam Cyana ;)

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj rano zrobiłem update do finalnej wersji przez ROM Menager i dalej nie działa mi odtwarzacz filmów...

Napiszcie czy u was działa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś wie jak wrzucić sense do romu?

Chodzi mi o to, że zainstalowałem CM7 i cholernie brakuje mi nakładki senses HTC macie może pojęcie jak ją wrzucić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi