Skocz do zawartości
chestercsr

ROM CyanogenMod-7 for Desire HD & Inspire: V7.0.2

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam - nie da się. Nakładka Sense to nie tylko kilka apków. To masa zależności, zmodyfikowanych frameworków. Niestety jeśli chcesz mieć Sense musisz przejść na ROM z wgotowanym Sense.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a może ekipa cm planuje zrobić coś takiego?

wgrałem wczoraj CM7 a przez brak nakładki sense wróciłem do rc mixa 5.9który jest mniej wydajny....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie w takim razie jeszcze raz... NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI ZEBY NA ŁBIE STAWALI! (chyba ze HTC udostępni kod źródłowy SENSE, a chyba nie musze mowić, że to NIGDY nie nastąpi). Jedyne wyjście to wgrać ROM z SENSE i skryptami pousuwać z niego tak duzo jak tylko sie da rzeczy dotyczacych SENSE, ale nigdy nie usuniecie wszystkiego gdyż SENSE jest zbyt zintegrowane z systemem. To tak jakbyście wgrali MIUI i chciecli wywalic interfejs MIUI... Wgrywacie CM7 mowicie ze super chodzi itd wydajnosc za******a... NO BO NIE MA TAM SENSE! Jakbyście dodali SENSE to zapewne wszystko działało by tak jak w ROMachz SENSE więc gdzie tu logika? Nie chcecie sense ale chcecie SENSE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    poizon

CM7 jest świetny!

Ale dla mnie dyskfalifikuje go totalnie beznadziejny tryb robienia zdjęć i filmów. Interface tych funkcji jest brzydki, autofokus przy kręceniu filmów nie działa i nie moge wyłączyć dźwięków migawki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arky21
    CM7 jest świetny!

Ale dla mnie dyskfalifikuje go totalnie beznadziejny tryb robienia zdjęć i filmów. Interface tych funkcji jest brzydki, autofokus przy kręceniu filmów nie działa i nie moge wyłączyć dźwięków migawki...

A próbowałeś jakiegoś dodatkowego softu z marketu? myślę że to może Ci pomóc.

Ja od wersji RC4 stałem się fanem CM. Jednak że mi się nie podoba launcher który pakuja to zawsze go wywalam i pakuje Launchera pro plus. Kolejną rzeczą jaką zawsze robie to blokada reklam tu mnie to troche dziwi dlaczego nie zrobili tego odrazu no i na koniec integruje sobie gapps z zipem romu, tak że po zaintalowaniu mam w pełni gotowy rom do pracy:)

Bardzo zachęcam do testowania bo kawał roboty chłopaki odwalają. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po wielu bojach z nightlies w końcu 7.0.0. Wszystko u mnie działa jak należy! Pozostaje czekać kiedy m-deejay wyda UD na finalnym cm7.

P.s zapewne wyjdzie jeszcze kilka wersji CM tak jak to miało miejsce z CM6... 6.1... 6.1.1... 6.1.2... i w końcu finalnym 6.1.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arky21
    po wielu bojach z nightlies w końcu 7.0.0. Wszystko u mnie działa jak należy! Pozostaje czekać kiedy m-deejay wyda UD na finalnym cm7.

P.s zapewne wyjdzie jeszcze kilka wersji CM tak jak to miało miejsce z CM6... 6.1... 6.1.1... 6.1.2... i w końcu finalnym 6.1.3

UD czyli? Bo nie bardzo wiem o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fntzzz

Jest gdzieś może jakaś instrukcja jak wywalić launcher, który jest w tym romie i zamienić go na inny? Wiem, że jest to możliwe ale jak się do tego zabrać? ;>

CO do samego ROMu, to sprawuje się fantastycznie, wszystko chodzi szybko i płynnie jedyne zgrzyty sprawia mi ten Launcher, bo nie za bardzo mi pasuje, oraz to że niektóre rzeczy są jeszcze nie przetłumaczone, ale to pikuś :))

I jeszcze jedno pytanko, jakiego używacie Radia w tym ROM'ie? Tego: 12.41.60.19U_26.06.04.14_M, czy jakieś inne? :)

Edytowane przez fntzzz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi