Skocz do zawartości
19420082009

SPICA-wrazenia po...

Rekomendowane odpowiedzi

Sentyment mam straszny, pierwszy telefon z androidem. Mimo, że już wtedy gdy go kupiłem nie był najświeższy to po przesiadce z N97 juz na zawsze zostalem z androidem. Te wszystkie mody, romy, flashe zeby na uczelni pograc w nielagujace angrybirds :D. I tak wlasnie dzis z rana pomyslalem o tym forum. Tom3q ukonczyl prace nad sterownikami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się, że już go nie mam ;-). Chociaż miło wspominam przygodę z flashowaniem tych wszystkich romów, oczekiwanie na tego jednego jedynego, które nie będzie okrutnie lagował, nie doczekałem się :P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie Android w Spica kompletnie zraził na tyle, że na rok przesiadłem się na Nokię E52.

W międzyczasie kolega z pracy zakupił SGS2 i jednak ciągnęło mnie w tym kierunku. Niestety nie miałem tyle kasy i kupiłem Defy. Byłem w 90% zadowolony :)

Pierwszym dającym pełną satysfakcję telefonem z Andkiem był dopiero Nexus 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dreq02

pierwszy telefon z androidem. Pierwsze aplikacje + mody i bootlopy, rooty. Ale po jakimś czasie tak lagował a teraz dotyk działa co jakiś czas. Trzeba rozebrać, skręcić podziała z 10 minut i tyle. Chciałem z tego zrobić navi do quada (locus + mapy) ale to gó**o nawet do tego się nie nadaje (brak dotyku a za parę minut jest). Teraz żałuje kasy, bo trzeba było zwykły telefon kupic. Nawet to dziadostwo sms nie umie otworzyć bo klawiatura sie otwiera cały dzień. Nie mam do niego sentymentu. Mogę komuś na częśći dać za # bro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy telefon z Androidem, lagował odrazu po wyciągnięciu z pudełka, ale miło wspominam działa do dziś, a LG które kupiłem po spicy 3 razy na gwarancji było i niedawno wyzionęło ducha, dlatego kupiłem kolejnego samsunga. No i ze spicy do dziś służy mi ładowarka z długim kablem :)

Edytowane przez matio446

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi