Skocz do zawartości
GrzesiuS

Scalanie kontaktów / zarządzanie kontaktami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś zalogowałem się na facebooka z telefonu i pobrało mi kontakty z FB i teraz dużo kontaktów mam powielonych i chciałbym je teraz połączyć ze sobą jakimś szybkim sposobem.

Jest to możliwe ??

Znalazłem sposób łączenia kontaków ale tylko pojedynczo na telefonie;> Troche meczace ale zrobilem :P

Edytowane przez GrzesiuS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryyyAv

To świetnie, mogłeś od razu napisać jak to zrobiłeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drizzt

Wchodzisz w kontakty -> wybierasz kontakt -> edytuj -> potem klawisz 'opcji' -> połącz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryyyAv

Dzięki, próbowałem wcześniej ale coś nie trybiło, dodałem SNS i teraz hula :)

Wszystko ładnie połączone, mam pytanie może to jakoś wyeksportować ? Bo duuużo pracy z tym miałem i wolałbym żeby mi to się nie zgubiło, np. przy zmianie softu/ROMu ? Zrobić jakąś kopię? Wyeksportowałem grupę kontaktów w CSV na PC ale to raczej nie będzie pamiętało powiązania z fb ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drizzt

Hmm u mnie chyba pamięta powiązanie z FB z pliku. albo możesz dodać kontakty do konta Gmail, ale nie jestem pewny czy to będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mruvek

Nie mam w żadnym miejscu opcji połączenia kontaktów, da się to jakoś zrobić z poziomu komputera?

edit; Źle zrozumiałem posta, a Swifta mam parę dni, więc jeszcze trochę nie ogarniam :) Ale nadal wolałbym to robić z poziomu komputera :)

Edytowane przez Mruvek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lancee

wie ktoś ja wyłączyć synchronizację kontaktów z gmaila? bo połączyłem kontakty z facebookiem ale jak gdzieś dzwonię to nie wyświetla mi się zdjęcie bo automatycznie zmienia mi i dzwonię tak jakby do kontaktu z maila.. albo jak usunąć te kontakty bo jak włącze alby mi się wyświetlały to wszystkie kontakty mam poczwórnie O.o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adis1p

@up

ustawienia->konta i synchronizacja->klikasz w konto z gmail/google i na synchronizacje->wybierasz co ma synchronizować

Edytowane przez ponczi
    Nie ma potrzeby cytowania postu poprzedzajacego. Dodatkowo popatrz kiedy byl napisany poprzedni post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi