Skocz do zawartości
veron

ROM Note3 Ported by Gacama [NOWY]

Rekomendowane odpowiedzi

veron

opis.png

System jest oparty na systemie androida 4.2.2, posiada także wygląd Samsungowego romu, tak jak nazwa wskazuje, szczerze mówiąc podczas testowania nie zauważyłem żadnych bugów, poniżej krótki opis i troche screenów.

Romik jest na tyle dobry, że nie ma żadnych ścinek na grach takich jak GTA SA, oraz ma bardzo dobry wygląd..

Ram waha się pomiędzy 512mb-x mb, według mnie nie potrzebne są programy tj. Ram Manager Pro, czy Trickster MOD, żeby zablokować taktowanie.. ;)

PS: Dzięki Dolarrr za posta w naj. romach do naszego ZTE :]

hehe.pngZrootowany rom

hehe.pngDeodexedowany

hehe.pngZainstalowany Viper 4 Android

hehe.pngMultijęzykowy rom

hehe.pngSupportuje init.d

hehe.pngDomyślnie zainstalowane GAPPS'y

hehe.pngZipaligned'owany - szybsze działanie plików .apk, system chodzi efektywniej..

hehe.pngWrzucony instalator Xposed, zainstalowany GravityBox

hehe.pngTroche słabo spolszczony system, no ale da się żyć :E

screeny.png

download.png

Edytowane przez veron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarzuciłem rom do swojego ZTE i pierwsze wrażenia jak narazie pozytywne, chodzi bardzo szybko, wygląda ładnie, do testów baterii troszkę trzeba będzie poczekać bo w poniedziałek rodzinka mi się powiększyła i teraz ciągle wiszę na telefonie, wysyłam MMSy itp więc nie będzie to miarodajne bo używam go 3x tyle co normalnie.

Tylko mam pytanko co zrobić żeby uruchomić gravity box, cały czas pomimo ponownej instalacji nie chce się odpalić, miał ktoś na to jakiś patent już? No i druga sprawa jak i ewentualnie skąd można dograć więcej czcionek do tego romu bo ta która jest oryginalnie to tak może mnie nie razi ale tyłka też nie urywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veron

@up

emm, zainstaluj z Instalatora Xposed [aplikacje masz taką w systemie] frameworki do GravityBoxa, po zainstalowaniu walnij resa [byle nie miękki bo z własnego doświadczenia sypał mi się rom]

Gdy go zrestartujesz aktywuj moduły w Xposed, po tym powinno już wszystko śmigać..

A co do romu to petardaaa, na GTA SA na maxie nawet idzie pograć :D

Jeżeli nie bd działało to pisz :)

Edytowane przez zdybo
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No teraz poszło, albo poprzednio pomyliłem kolejność albo nie aktywowałem modułów i miałem zonka.

Ale odkryłem jednego buga przy nagrywaniu video nienaturalnie ściemnia obraz przez co g... widać.

I coś mi się zdaje że jest problem z ładowaniem baterii ale może to tylko wrażenie bo jakiś czas już stoi na 14% chociaż ciągle coś przy nim grzebie więc może dlatego nie doładowuje się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veron

@up

Myślę, że była to wina modułów, ja osobiście problemu z ładowaniem telefonu nie widze, ewentualnie jeżeli chce zaoszczędzić na czasie to wyłączam telefon na czas ładowania, można troche czasu zaoszczędzić.

Z aparatem to sam nie wiem, poszperać musisz w ustawieniach i go nastroić troche, jasność popraw i powinno być ok, no ale w sumie nie ma się co oszukiwać, aparat w tym telefonie jest o kant du*y, no ale jest.. ;)

Co do romu, na Flavour miałem przypadek że im dłużej rom chodził tym bardziej zwalniał, tutaj czegoś takiego nie zauważyłem, chodzi jak marzenie :cool:

Edytowane przez zdybo
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzyzu

Przelinkuje ktoś? Bo coś mam problemy z pobraniem z tego serwera. :-\

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ładowanie baterii pracuje poprawnie, rom szybki i oprócz problemu z przyciemnionym nagrywaniem video brak uwag, czy to kwestia ustawień czy bug romu jeszcze nie wiem, zarzuciłem inny program do nagrywania video i od razu działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veron

O godz. 6 wrzuce 4 inne mirrory.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzyzu

Poradziłem już sobie, tyle że potrzebowałem do tego dostęp do komputera :) Przez telefon miałem problem bo namieszało mi się coś tam :) Ale przydały by się inne servery :)

ROMik wygląda naprawdę bardzo dobrze :) jak na razie śmiga aż miło zobaczymy jak będzie dalej. Z takich większych minusów to faktycznie mało spolszczony, wiadomo co gdzie jak ale tak nieładnie to wygląda :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ile pkt osiągnął w benchmarkach takich jak np. antutu? Wszystkie aplikacje działają jak należy? Nie ma okienka "aplikacja przestała działać" jak było czasem w Max Smart? I co najważniejsze, jak z baterią? Ile wam tel. trzyma na baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi